İzmir Optimum ünlüleri “Otizmin Farkında”

10 Nisan 2019 Çarşamba

Hazer Amani yemekleriyle, Elnur Hüseynov ve Emre Sertkaya şarkılarıyla otizm farkındalık ayı için İzmir Optimum’da el ele verdi

izmir-optimum-unluleri-otizmin-farkinda

Otizmli çocukların eğitimine destek vermek amacıyla, İzmir Optimum’ da açılan El Ele Cafe, bu yıl da Otizm Farkındalık Ayı kapsamında anlamlı bir etkinliğe ev sahipliği yaptı.  Türkiye’de ilk olma özelliği taşıyan proje kapsamında otizme dikkat çekmek ve farkındalık yaratmak üzere ünlü şef Hazer Amani El Ele Cafe’nin mutfağına girdi. Enginarlı elbasan tava yemeği hazırlayan ünlü şef yarattığı lezzet şöleni ile El Ele Cafe’de Optimum ziyaretçilerine unutulmaz bir gün yaşattı. Hazer Amani İzmir’de tüm sevenleri ile tek tek hatıra fotoğrafı da çektirerek bu anlamlı günü ölümsüzleştirdi.

 

Otizmli Çocuklar için sahneye çıkan Elnur Hüseynov ve Emre Sertkaya alkış yağmuruna tutuldu

Elnur Hüseynov ve Emre Sertkaya ise birlikte gerçekleştirdikleri farkındalık konserinde izleyenlere oldukça anlamlı dakikalar yaşattı.  Dünya Otizm Farkındalık Ayı sosyal sorumluluk etkinliği kapsamında, İzmir Optimum’da sahneye çıkan Elnur Hüseynov ve Emre Sertkaya sevilen şarkılarını birlikte seslendirdi.  İzleyenlerin de oldukça ilgiyle takip ettiği konser, duygusal dakikalara ev sahipliği yaptı.

 

O Ses Türkiye’nin şampiyonları şarkılarını otizm farkındalığı için söyledi

Elnur Hüseynov ve Emre Sertkaya düeti İzmir Optimum’dan başlayarak tüm Türkiye’ye Otizm Farkındalık Ayı’nda anlamlı mesajlar verdi. Şarkılarını seslendirdikten sonra sahneden inen ve sevenleri ile hasret gideren sevilen sanatçılar otizm farkındalığı kapsamında düzenlenen konserin ardından imza gününde sevenleri ile bir araya gelerek hasret giderdi.

 

Bu anlamlı etkinlikte konuşma yapan Anadolu Otizm Vakfı Eğitim Direktörü Zeynep Erden, Elele Cafe’nin Türkiye’deki ilk otizm kafesi olduğuna, otizmli çocuklar yararına işletildiğine dikkat çekerek: “Burada otizm çocuklarımız da çalışıyor. Bu onların sosyalleşmesi ve hayata karışması açısından çok değerli. Ayrıca bu Cafe’den elde edilen tüm gelirde otizmli çocuklarımızın eğitimi için kullanılıyor.” diyerek desteklerinden dolayı Rönesans Holding’e ve İzmir Optimum yönetimine teşekkür etti.Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri