İstMarina’da haftasonu sağlık ve eğlence var

Moda, eğlence ve lezzeti denize nazır konumda sunan İstMarina Alışveriş Merkezi, sosyal ve kültürel aktiviteleri ile her yaştan ziyaretçilerine keyifli anlar sunmaya devam ediyor

İstMarina’da haftasonu sağlık ve eğlence var

İstMarina AVM, 14 – 15 – 16 Haziran günleri arasında Doğal Yaşam Pazarı’na ev sahipliği yapacak. Doğal yaşam ürünlerinden, sağlıklı yiyeceklere, kişisel bakım ürünlerinden, giyim ve oyuncağa kadar en doğal ürünler bu pazarda bir araya gelecek. 3 gün boyunca sürecek Doğal Yaşam Pazarı, 12.00 ve 20.00 saatleri arasında olacak.

 

Etkinliğin ikinci günü 15 Haziran saat 16.00’da ise, Ünlü Onkolog Dr. Yavuz Dizdar İstMarina AVM’de Sağlıklı Yaşam Söyleşisi gerçekleştirecek. AVM misafirlerinin katılımıyla renklenecek söyleşide, seyircilerin merak ettiği tüm soruları yanıtlayacak olan Dr. Yavuz Dizdar, sağlıklı yaşamanın püf noktalarını anlatarak, kitabından da önemli ipuçları paylaşacak.
Kral Şakir de İstMarina’da çocuklar ile buluşacak

Türkiye’nin ilk yerli çizgi dizisi Kral Şakir dans gösterileri ve eğlenceli hikâyeleriyle İstMarina AVM’ye geliyor.  14 – 15 -16 Haziran günlerinde 14.00 – 16.00 – 18.00 saatlerinde en eğlenceli gösterilerini sergileyecek olan Kral Şakir, Bir aslan ailesinin başından geçen komik ve neşeli hikayeleri anlatacak. Çocuklara unutulmaz bir hafta sonu yaşatmaya hazırlanan çizgi kahramanlar, gösteri sonunda çocuklarla sohbet ederek onlarla bol bol fotoğraf da çektirecek.

 

Heyecan dolu gösteriye tüm çocuklar ücretsiz katılabilecek.