İstMarina AVM, 250 TL’lik alışverişe 100 bin TL kazandıracak

İstMarina AVM, 250 TL’lik alışverişe  100 bin TL kazandıracak

Yüksek güvenlik önlemleri ile birlikte açık havada alışveriş ve sosyal aktivitelerine hız veren İstMarina AVM, ‘Kazançlı Alışveriş’ mottosuyla hazırladığı kampanyalarına devam ediyor.  07 Eylül 2020 – 6 Ocak 2021 tarihleri arasında düzenlenecek kampanya kapsamında toplamda 250 TL ve üzeri alışverişlerde, her ay 1 kişiye 100.000 TL Yüklü Param troy kart, 1 kişiye ise iPhone 11 Pro Max hediye edilecek.

Moda, eğlence ve lezzeti denize nazır konumda sunan, Anadolu Yakası’nın sahil cephesi en geniş alışveriş merkezi İstMarina’da sosyal yaşam devam ediyor. Düzenlediği etkinlikler ve konserlerin yanı sıra sunduğu özel fırsatlarla da dikkat çeken AVM, kazançlı alışveriş fırsatları kapsamında büyük bir kampanya başlatıyor.  

07 Eylül 2020 – 06 Ocak 2021 tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada, İstMarina AVM’den yapılacak 250 TL ve üzeri alışverişlerde, her ay 1 kişiye çekilişle 100.000 TL yüklü Param troy kart hediye edilecek.  7 Eylül - 6 Ekim, 7 Ekim - 6 Kasım, 7 Kasım - 6 Aralık ve 7 Aralık - 6 Ocak 2021 tarihlerinde 4 dönemden oluşacak kampanya da aynı zamanda her ay 1 kişi iPhone 11 Pro Max’ın sahibi olacak.

 

Dev markalar yer alıyor

Vakko'dan Koton'a, Kiğılı'dan Zara'ya, Hotiç’ten Teknosa'ya, Ebebek'ten Altınbaş'a, İpekyol’dan Network’e kadar birçok ünlü markanın yeni konseptlerinin yer aldığı İstMarina AVM, tüm misafirlerini kazançlı ve dolu dolu bir alışveriş keyfi yaşatmak için AVM'ye davet ediyor. 

Açık havada sosyal yaşam

Açık havada deniz manzarası eşliğinde, bol oksijenli bir sosyal yaşam alan sunan İstMarina AVM, geniş teras alanı, geniş alanlara yayılan yüksek oturma kapasitesi, açık havada yemek yeme imkanı sunan cafe ve restoranları, pandemiye karşı alınan yüksek hijyen ve güvenlik önlemleriyle ziyaretçilerin tercih sebebi oluyor.  İstMarina AVM, keyifli bir alışveriş deneyiminin yanı sıra sosyal ve kültürel aktiviteleriyle de ziyaretçilerine eğlence dolu anlar yaşatmaya devam ediyor.