istegelsin’den Hayata Renk Ver Derneği’ne anlamlı bağış

Taptaze süpermarket istegelsin, Mutlu Et Mutlu Ol Günü’nde hastanede tedavileri devam etmekte olan 600 çocuk için Hayata Renk Ver Derneği’ne bağışta bulundu.

istegelsin’den Hayata Renk Ver Derneği’ne anlamlı bağış

Sabri Ülker’in “Her insanın mutlu bir çocukluk geçirme hakkı vardır” sözünden hareketle her yıl kasım ayının üçüncü perşembe günü çeşitli etkinlikler düzenlenen Mutlu Et Mutlu Ol Günü, bu yıl istegelsin’de de büyük coşku ile kutlandı.

Hem günlük operasyonlarında hem de günlük operasyonlarının dışında, her fırsatta ulaştığı tüm kitleleri mutlu etmek için çalışan istegelsin ekibi, bu kez sağlık nedeniyle eğitimlerine ara vermek zorunda kalan çocuklar için harekete geçti. Türkiye çapında hastane sınıflarının kurulması için var gücüyle çalışan Hayata Renk Ver Derneği ile iş birliği gerçekleştiren istegelsin, hastanede tedavileri devam etmekte olan 600 çocuğa ulaştırmak üzere derneğe kırtasiye seti bağışında bulundu.

Çantadan taşan hayaller

Sağlık nedeniyle eğitimlerine ara vermek zorunda kalan çocukların hayallerindeki dünyayı resme dökebilmeleri için gerekli malzemeleri içeren kırtasiye setini istegelsin çalışanları tek tek hazırladı. Setler daha sonra, İstanbul’daki çeşitli hastanelerdeki çocuklara ulaştırılmak üzere yola çıkarıldı.

Çocukları mutlu edecek bir kampanya için Hayata Renk Ver Derneği ile omuz omuza çalışan istegelsin, renk renk kalemlerin uçsuz bucaksız düşlere, bembeyaz sayfaların tertemiz bir geleceğe, yepyeni kitapların bambaşka bir serüvene dönüşmesini umut ediyor.