İşte Türkiye’nin en sevilen uygulaması!

06 Ekim 2017 Cuma

Alışverişin app’i Hopi, bu yıl 10’uncusu gerçekleştirilen Lovemarks araştırmasında ‘’Hayatı Kolaylaştıran Mobil Uygulamalar’’ kategorisinde en sevilen marka seçildi. Perakende sektörüne yeni bir soluk katan, kullanıldıkça akıllanan, üyelerini tanıyarak onlara özel, kampanya ve tekliflerle kişiselleştirilmiş alışveriş deneyimi sunan Hopi’nin 115 üye markası ve 5.2 milyon üyesi bulunuyor

iste-turkiyenin-en-sevilen-uygulamasi

MediaCat ve Ipsos iş birliği ile gerçekleştirilen ve her yıl Türk tüketicisinin kalbinde yer eden markaları belirleyen ‘’Lovemarks 2017” araştırmasında Hopi, Türkiye’nin en sevilen markaları arasında yerini aldı. Güçlü bir CRM altyapısı ve Big Data yönetimi ile üyelerine kişiselleştirilmiş alışveriş deneyimi sunan Hopi, online anket üzerinden gerçekleştirilen araştırmada ‘’Hayatı Kolaylaştıran Mobil Uygulamalar’’kategorisinde 1’inci oldu.

 

Perakende sektörünü “Paracık” isimli ödül puan sistemiyle tanıştıran Hopi, Paracıkların katlanarak kullanılmasıyla da üyelerinin alım gücünü arttırıyor. Üyelerinin markalarda bıraktığı izlere bakarak markalar ile tüketiciler arasındaki duygusal bağı artırıyor ve doğru zamanda, doğru ürün ve doğru tekliflerle birebir etkileşimde olmalarını sağlıyor. Hopi’nin, hazır giyimden ayakkabıya, yeme- içmeden akaryakıta, teknolojiden mücevhere, kişisel bakımdan bebek-çocuk ürünlerine, marketten eğlenceye, havayolu ulaşımından otel rezervasyonuna, kargodan kuru temizlemeye, güvenlikten dijital ve mobil oyuna kadar farklı alanlarda hizmet veren 115 markası Hopililere tek bir app üzerinden her ihtiyaçlarını karşılama imkânı sunuyor.

 

Her geçen gün kendini geliştiren Hopi, cüzdan taşımadan ödeme yapma kolaylığı sunan mobil ödeme, beğenilen ürünün fotoğrafını çekerek o ürünü bulabilme, uygulama üzerinden rezervasyon yapabilme, arkadaşına Paracık yollayabilmek gibi özellikleriyle kişisel yaşam asistanı olmayı hedefliyor.  


Fotogaleri Bulunamadı!

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri