İstanbul’un yeni yaşam alanı kapılarını açıyor

İstanbul’un yeni yaşam alanı kapılarını açıyor

Sadece İstanbul’un değil, Türkiye’nin en iddialı alışveriş ve yaşam merkezlerinden biri olmaya aday Metropol İstanbul, 30 Ağustos’tan itibaren tüm ziyaretçilerini ağırlamaya başlıyor. 2 Aralık 2018 tarihinden beri Dasdas Performans Merkezi, Dasdas Mutfak, Inogart, Kronotrop Coffee Bar & Roastery, Midpoint, Cold Stone, Serander Cafe, Komşufırın, The Ambargoes Cafe, Nokta Kırtasiye gibi markalarıyla açılış öncesi ziyaretçilerini ağırlamaya  başlayan Metropol İstanbul, barındırdığı diğer markalar ve kapalı alandaki en büyük ve kapsamlı aile eğlence merkezi Hupalupa ile eğlence ve adrenalin seven  tüm ziyaretçilerini kucaklayacak.

 

Eylül ayında birbirinden keyifli konser ve gösteriler Metropol İstanbul’da

Açılışı bir festival ile kutlayacak olan Metropol İstanbul, 30 Ağustos-30 Eylül tarihleri arasında her yaştan ziyaretçisine birbirinden keyifli ve eğlenceli sürprizler sunacak. En sevilen isimlerin konserleri, dans gösterileri, dj partileri ve çocuklar için birbirinden farklı gösteriler  ay boyunca devam edecek. Açılışa özel büyük çekiliş kampanyasını  tamamen elektrikle çalışan hediye otomobil  ile başlatacak olan Metropol İstanbul, ziyaretçilerinden birine çekiliş ile bu lüks otomobili armağan edecek.

 

Metropol İstanbul, iddialı markalarla geliyor

Beymen, Boyner,  CarrefourSA, MediaMarkt, John Reed Fitness & SPA, Paşabahçe, Evidea,  Ebebek, Esteworld, FDR Oyun Cumhuriyeti gibi daha birçok büyük ve iddialı marka tarafından kiralanan Metropol İstanbul, Anadolu Yakası’nda, Ataşehir’de, tüm bağlantı yollarının kesiştiği noktada konumlanıyor.

 

Tavan yükseklikleri, geniş koridorlarının yanı sıra cadde konseptindeki açık alanlarıyla da ziyaretçilere ferah mekanlara sahip olan Metropol İstanbul,  moda, dünya mutfağı, kültür-sanat, aile boyu eğlence ve alışverişin buluşma noktası olmayı hedefliyor.