İstanbul’un yeni AVM’si kapılarını açıyor

01 Aralık 2016 Perşembe

Biz Cevahir Haliç AVM, 3 Aralık Cumartesi günü düzenlenecek açılış töreniyle hizmete girecek. Alibeyköy ve Eyüp bölgesine katma değer yaratacak ve yeni yatırımları teşvik edecek alışveriş merkezi, bölgenin cazibe merkezi olacak

istanbulun-yeni-avmsi-kapilarini-aciyor

Alibeyköy ve Eyüp bölgesinin yeni çekim merkezi Biz Cevahir Haliç AVM, düzenlenecek açılış töreni ile 3 Aralık Cumartesi günü saat 17.00’de kapılarını açmaya hazırlanıyor. 47 bin metrekare inşaat alanı üzerine kurulan alışveriş merkezi, yaklaşık 20 bin metrekare kiralanabilir alan içinde Migros, Praktiker, Site Sinemaları, Playland, Watsons, Vestel, Taç, Özdilek ve sevilen giyim firması Barrels&Oil, mobilyanın öncüsü NDesign ile toplamda 101 adet mağaza ve kiosk, Kahve Dünyası ve BurgerKing’in de içinde yer aldığı yeme-içme üniteleri ile de ailelerin, çocukların ve gençlerin keyifli ve konforlu vakit geçirebileceği, sosyal ve kültürel bir yaşam alanı olmayı hedefleyerek Alibeyköy ve Eyüp bölgesinin uğrak adresi olacak.


Biz Cevahir, Cevahirler İnşaat AŞ ortaklığında gerçekleştirdiği İstanbul Cevahir AVM, Grand Cevahir Hotel, Asia Hotel gibi başarılı projelerden sonra, Biz Cevahir Otel Sultanahmet, Biz Cevahir Otel İstanbul’u takiben üçüncü projesi olan, tüm kiralama koşullarının Türk Lirası üzerinden yapıldığı Biz Cevahir Haliç AVM, bulunduğu bölgede katma değer ve istihdam yaratmanın yanı sıra, önümüzdeki dönemde bölgeye yapılmasıplanlanan yatırımları da hızlandıracak. Toplamda bin kişiye iş imkanı sağlayacak Biz Cevahir Haliç AVM, bünyesinde faaliyet gösterecek markalarla bölgeye yenilikçi bir yaklaşım getirerek bölgenin cazibe merkezi olmaya aday.


Metro hattına yürüyüş mesafesinde
Mimari projesi Ayşe Cevahir tarafından yapılan, yapısı itibariyle gün ışığı alan, ferah ve rahat bir alışveriş deneyimi yaşatacak Biz Cevahir Haliç AVM, toplu ulaşım ve yaya aksı üzerinde olmasının yanı sıra, 2017 yılında tamamlanacak Mecidiyeköy-Mahmutpaşa metro hattına da yürüyüş mesafesinde bulunuyor.


Yakın çevredeki üniversite kampüslerinden gelecek genç ziyaretçileri de ağırlayacak olan Biz Cevahir Haliç AVM, her yaştan kitleye hitap edeceketkinlik ve kampanyalarla Alibeyköy ve Eyüp bölgesinin yaşam merkezi olmanın yanı sıra, bulunduğu konum itibariyle de bölgenin sosyal, kültürel ve ticari hayatına yeni bir dinamizm getirecek.


Açılışa özel etkinlik ve kampanyalar ziyaretçileri bekliyor
3 Aralık Cumartesi günü saat 17.00’de kapılarını açacak Biz Cevahir Haliç AVM, Aralık ayı süresince açılışa özel farklıetkinlik ve kampanyaları ziyaretçilerine sunacak. Açılış günü gerçekleştirilecek kurdele kesimi sonrası Tatlı Sirk Korteji, Sevimli Maskotlar Yürüyüşü ve Free Hugs müzik grubu ile misafirlerini karşılayacak. Çocukları da unutmayan Biz Cevahir Haliç AVM 4-14 Aralık günleri arası kurulacak Play Doh çocuk etkinlik alanı ile minik ziyaretçilerine eğlenceli dakikalar yaşatacak. 10 Aralık gününde Sinan Özen konseriyle etkinlik serisinedevam edecek Biz Cevahir Haliç AVM, daha birçok sürpriz ile misafirlerini bekliyor.


3 Aralık açılış programı
17.00-21.00 Tatlı Sirk Korteji
17.00-22.00 Free Hugs Müzik Grubu
17.00-22.00 Sevimli Maskotlar Yürüyüşü

 

Etkinlik programı
4 Aralık Sevimli Maskotlar Yürüyüşü
4 Aralık Radyo Viva - Duygu Kortez ile Canlı Yayın
4-14 Aralık  Play-Doh Çocuk Etkinliği
10 Aralık Sinan Özen Konseri
23-31 Aralık Yeni Yıl Oyuncak Atölyesi


Kampanya Programı
5-11 Aralık  Toplamda 75 TL ve üzeri Alışverişlerde Çanta Hediye
10 Aralık-10 Ocak  Toplamda 100 TL ve üzeri Alışverişlerde haftalık Turkcell 1 GB İnternet Paketi HediyeOnline Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri