İstanbul PERDER yeni dönem üye ziyaretlerine başladı

27 Ağustos 2019 Salı

İstanbul PERDER’in 6’ncı dönem çalışmaları çerçevesinde dernek üyesi firmaların temsilcilerine ziyaret gerçekleştiriliyor

istanbul-perder-yeni-donem-uye-ziyaretlerine-basladi

İstanbul PERDER, 26 Haziran gününde gerçekleştirdiği 6’ncı Olağan Genel Kurul’unun ardından Kurban Bayramı ve tatil döneminin bitişiyle birlikte hareketli sezona üye ziyaretleriyle adım atıyor.

 

Ziyaret programı çerçevesinde bayram tatili sonrası İstanbul PERDER Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Güzeldere, Başkan Yardımcısı Dursun Korkmaz ve Genel Sekreter Rahmi Kartal; Yeni Seher Marketleri/Mehmet Sıddık Güzeldere, Irmaklar Market /Göksel Irmak, Örnek Market/ Cevdet Bayageldi, Deniz Market/ İbrahim Deniz ve Snowy Ulu Kardeşler / Şaban Ulu ile idari merkezlerinde bir araya geldi. Toplantılarda derneğin gündemi masaya yatırıldı ve yeni dönemin çalışmalarıyla ilgili fikir alışverişi gerçekleştirildi.

 

İstanbul PERDER Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Güzeldere ziyaret programıyla ilgili şunları aktardı: “Derneğimize her zaman destek olan ve katılım gösteren üyelerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz. Yeni dönemde okulların açılması ve hareketli sezonun başlamasıyla birçok etkinlikte bir arada olacağız ancak öncesinde kendilerini çalışma ortamlarında ziyaret ederek sektörümüz adına en önemli konu olan iletişim ve işbirliğimize katkı sağlamayı amaçladık. Bilgi ve fikir alışverişi yaptığımız görüşmelerimiz yönetim olarak bizim adımıza da motivasyon sağlayıcı şekilde ilerliyor. Şu ana kadar beş üyemizi ziyaret etme imkânımız oldu, program çerçevesinde bütün üyelerimize ziyaretler gerçekleştirmiş olacağız.”


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri