İstanbul PERDER iş ortakları ziyaretleri gerçekleştiriyor

20 Eylül 2019 Cuma

İstanbul PERDER’in yeni dönem yönetimi, organize perakendenin iki önemli iş ortağına ziyaret gerçekleştirdi

istanbul-perder-is-ortaklari-ziyaretleri-gerceklestiriyor

İstanbul PERDER, yerli perakende zincirleri ile iş ortakları arasında iletişimi güçlendirmek özellikle İstanbul dışındaki kentlerde gerçekleştirilen firma ziyaretlerine bu defa merkezi İstanbul’da olan sektörün iki önemli markasıyla devam etti. İstanbul PERDER Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Güzeldere ve derneğin yönetim kurulundan temsilcilerin gerçekleştirdiği ziyaretlere Hayat Kimya’dan Türkiye Genel Müdürü Enes Çizmecioğlu ve Ülker’den Pladis Türkiye Satış Şirketleri Genel Müdürü Ahmet Şenel ev sahipliği yaptı.

 

Görüşmelerde İstanbul PERDER’in çalışmalarıyla ilgili bilgi verildi ve sektörün gelişimi adına fikir alışverişinde bulunuldu. Ziyarette ayrıca İstanbul PERDER Üyesi firmaların satın alma yöneticileriyle sektördeki yerli markaların satış kadrolarını bir araya getiren Yerli Market Haftası organizasyonuyla ilgili de bilgi paylaşımı gerçekleştirildi.
Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri