İstanbul Optimum LEGO Festivali'ne ev sahipliği yapacak

23 Ağustos 2019 Cuma

İstanbul Anadolu Yakası’nda alışveriş ve sosyal yaşamın iç içe geçtiği İstanbul Optimum, 30 Ağustos - 8 Eylül günleri arasında gerçekleştireceği LEGO Festivali ile küçük ziyaretçilerini renkli ve eğlenceli bir dünyaya davet ediyor

istanbul-optimum-lego-festivaline-ev-sahipligi-yapacak

Kaliteli ve indirimli alışverişin adresi İstanbul Optimum Alışveriş Merkezi, minikler için hem eğlenceli hem de öğretici bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Okula dönüş dönemi kapsamında düzenlenecek LEGO Festivali 2-12 yaş arası çocuklara unutamayacakları bir deneyim yaşayacak.

 

LEGO City alanında çocuklar, şehrin binaları ve araçlarını çeşitli boyutlarda parçalar kullanarak tasarlayıp sergilerken, LEGO Friends alanında LEGO parçaları ile kendilerine ev, bahçe veya Friends kızları için sahne tasarlama fırsatı bulacaklar.

 

Dev fil heykelinin yer aldığı LEGO Duplo alanında çocuklar hem eğlemenin hem de öğrenmenin tadını çıkarırken, LEGO Ninjago Spinjitzu oyuncaklarıyla çocuklar için eğlenceli zaman geçirecek.

 

30 Ağustos-8 Eylül günlerinde 13.00-20.00 saatleri arasında gerçekleşecek Lego Festivali, İstanbul Optimum Alışveriş Merkezi Optimum Club üyeliği olan ziyaretçileri için ücretsiz.
Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri