İstanbul Coffee Festival’de Fakir yoğun ilgi görüyor

İstanbul Coffee Festival’de Fakir yoğun ilgi görüyor

Titizlikle yürüttüğü Ar-Ge ve inovasyon çalışmaları sonucu tasarladığı ürünlerle fark yaratan Fakir Hausgeräte, bu yıl 6’ncısı gerçekleştirilen ve Avrupa’nın en büyük kahve festivali unvanına sahip İstanbul Coffee Festival’de yerini aldı. 19-22 Eylül günlerinde Küçükçiftlik Park’ta düzenlenen festivalde kahve dükkânları, çekirdek kahve markaları, kahve makinesi üreticileri, kahve yanı lezzetler ve tasarım ürünleri yer aldı.

 

Kaave Türk kahvesi makinesi ile kahve pazarında kendisine kalıcı bir yer edinen Fakir Hausgeräte, bu yıl İstanbul Coffee Festival’de hem evlere hem de HORECA sektörüne hitap eden Türk kahvesi makinesi Kaave Dual Pro ve tekli, su hazneli yeni Türk kahvesi makinesi Kaave Uno Pro ile misafirlerini ağırladı.StanttaAroma Master, Aroma Solo, Coffee Rest, Babilagibi üstün teknolojili kahve makinelerinin yanı sıra Milky Art süt köpürtme makinesi, Aroma Signature ve Kaave Dual Grinda gibi kahve öğütme makineleri de yerini aldı.

 

Baristaların usta ellerinden çıkan mis gibi aromalı kahveler, standı ziyaret eden misafirlerin damaklarında iz bırakırken yapılan eğlenceli yarışmalarda kazanan yarışmacılara hediye olarak Fakir ürünleri verildi.

 

Fakir’in katılmayı gelenek haline getirdiği festivalde ayrıca tadım ve ikramlar, barista show’lar, profesyonel eğitimler, konserler, özel tasarım ürünler, workshop ve seminerler yer aldı.