İstanbul Cevahir AVM'den yedikçe kazandıran kampanya

İstanbul Cevahir AVM'den yedikçe kazandıran kampanya

İstanbul’un kalbindeki lokasyonuyla ziyaretçilerine bambaşka bir alışveriş ve yaşam tarzı deneyimi yaşatan İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi,  yeni kampanyasıyla yedikçe kazandırıyor.  Kampanya ile yemek katında harcama yapan ziyaretçiler,  harcamalarının 2 katı kadar bakiye yüklü Param Kart sahibi oluyor. Ziyaretçiler, 27-30 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek bu kampanya ile teslim aldıkları Param Kart’a yüklenen bakiyeleri İstanbul Cevahir AVM içerisindeki mağazalarda alışveriş için kullanmaya hak kazanıyor.

İstanbul Cevahir AVM  dünyanın önde gelen marka potföyü, farklı etkinlik ve kampanyalarıyla  ziyaretçilerine daima keyifli bir alışveiriş deneyimi sunuyor. Bugünlerde “Yedikçe Kazanmanın Yeri ve Zamanı” diyerek “Menüde Alışveriş Var” sloganıyla yeni kampanyasına hazırlanan İstanbul Cevahir, yemek katında harcama yapan ziyaretçilerine  harcamalarının 2 katı kadar bakiye yüklü Param Kart hediye ediyor. 

Prosedüre göre, yemek katında harcama yapan ziyaretçiler, İstanbul Cevahir danışma önünde ve 5.katta bulunan stantlara fişlerini ibraz ederek kampanyaya katılım sağlayabiliyor. Stant görevlileri tarafından verilen Param Kart ile yemek katında yaptıkları harcamanın 2 katı bakiye kazanan katılımcılar, İstanbul Cevahir AVM içerisindeki belirli mağazalardan alışveriş yapabiliyor. Param Kart’a minimum 10, maksimum 75 TL bakiye yüklenebiliyor.

27 Temmuz günü saat 12.00’da başlayıp 30 Temmuz saat 22.00’da sonlanacak olan kampanyaya katılım için 18 yaşından gün almış olmak şartı aranıyor. Param Kart’ın geçerli olacağı mağaza listesine www.istanbulcevahir.com adresinden ulaşılabiliyor.