IPRA Altın Küre Ödülleri sahiplerini buldu

12 Kasım 2012 Pazartesi

Uluslararası Halkla İlişkiler Derneği (IPRA) tarafından 1991 yılından bu yana düzenlenen “Altın Küre Ödülleri” GWA (Golden World Awards) ödül töreni ikinci kez İstanbul’da yapıldı

ipra-altin-kure-odulleri-sahiplerini-buldu

Bu yıl 21’si kutlanan halkla ilişkiler ödülü “Altın Küre Ödülleri” GWA, geçtiğimiz günlerde Four Seasons Hotel Sultanahmet’te çok sayıda uluslararası katılımcının ve Türk PR sektörünün katılımıyla gerçekleştirilen bir törenle sahiplerini buldu.

IPRA’nın, dünyanın dört bir yanından gelen halkla ilişkiler uzmanı üyesine İstanbul ikinci kez ev sahipliği yapmış oldu. Ayrıca IPRA’nın yıllık yönetim kurulu toplantısı da tüm IPRA Yönetim Kurulu üyelerinin katılımıyla İstanbul’da gerçekleşti.

Toplamda 31 ödülün verildiği tören kapsamında, yarışmaya katılan Türk şirketlerinden Türk Telekom çevre, Akmerkez Alışveriş Merkezi var olan bir ürünün tüketici halkla ilişkileri, Forum Kayseri etkinlik yönetimi, Vodafone Türkiye de sosyal medya halkla ilişkileri kategorilerinde ödüle layık görüldüler. Turkcell de Birleşmiş Milletler Özel Ödülü sahibi oldu.

IPRA Altın Küre Ödülleri GWA jürisi tarafından verilen “Büyük Ödül”ü Sırbistan İstatistik Ofisi “Census is note for the future! Take your part” adlı projesiyle kazandı. Tanınmış halkla ilişkiler ajanslarından Edelman ABD 3 farklı projesiyle ve Weber Shandwick ise Çin, Hollanda ve ABD gibi 3 ülkeden 3 farklı projesiyle aldıkları ödüllerle geceye damgalarını vurdular. Geceye THY ve Eresin Hotels&Resorts hizmet sponsoru oldular.Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri