İpekyolu PERDER’in de yönetim kurulu yapıldı

08 Nisan 2019 Pazartesi

Organize perakendenin en önemli halkası olan yerel zincir marketlerin çatı örgütü Türkiye Perakendeciler Federasyonu'na bağlı İpekyolu Perakendeciler Derneği’nin (PERDER) Olağan Genel Kurul toplantısı yapıldı. Gaziantep, Kilis, Kahramanmaraş, Şanlıurfa ve Nizip'te çalışmalarını yürüten İpekyolu PERDER'in yeni dönem başkanı Hasan Basri Çelik oldu

ipekyolu-perderin-de-yonetim-kurulu-yapildi

Perakende sektörünün en önemli ve en büyük çatı örgütü konumunda olan Türkiye Perakendeciler Federasyonu’na (TPF) bağlı olarak çalışmalarını sürdüren İpekyolu PERDER’in Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı. Gaziantep başta olmak üzere Kilis, Kahramanmaraş, Şanlıurfa ve Nizip’te faaliyet gösteren İpekyolu PERDER’in Olağan Genel Kurulu’nda oy birliği ile Yönetim Kurulu Başkanı olarak Hasan Basri Çelik seçildi.

 

Genel Kurul toplantısında başkanlığa seçilmesinden dolayı mutluluk duyduğunu dile getiren Çelik, yeni dönemde derneğin bölgedeki konumunu güçlendirmek için çalışmaları artıracaklarını ve birlik içerisinde, el ele vererek yerelde ekonomiye güç katmaya gayret göstereceklerini belirtti.

 

Çelik: “İpekyolu PERDER olarak 5 bölgede faaliyet gösteriyoruz. Toplam 120 şubede, yaklaşık 2 bin 400 kişiye istihdam sağlıyoruz. Tüm üyelerimiz ile oluşturduğumuz sinerji ve birlik, beraberlikle çalışmalarımızı sürdürecek, bölgedeki konumumuzu daha da kuvvetlendireceğiz. Görev arkadaşlarımla birlikte, yerel ekonomimize ve ülke ekonomimize katkı sağlamak için var gücümüzle çalışacağız.” açıklamasını yaptı.

 

İpekyolu PERDER'in Olağan Genel Kurulu'nda yeni yönetim kurulu ise şöyle belirlendi:

 

Hasan Basri Çelik

Yaşar Cergibozan

Hamza Polat

Ömer Yenipınar

Mehmet Kalkan

Mehmet Deniz

Mehmet Metin Şentiryaki

 

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri