İnovatif marka eurometall geniş ürün yelpazesiyle GPD etkinliğindeydi

İnovatif marka eurometall geniş ürün yelpazesiyle GPD etkinliğindeydi

Oldukça geniş ürün yelpazesiyle kongreye katılan Eurometall, organizasyona özel olarak hazırladığı kampanyayla kongre katılımcılarına ürünlerini sundu.

Organizasyona özel hazırlanan kampanyada, market arabaları, market el sepetleri, yük taşıma arabaları, raf sistemleri ve sunum tepsileri yerini aldı. Eurometall, perakende sektöründe bir işletmenin ihtiyaç duyduğu A’dan Z’ye tüm ekipmanları karşılama gücüyle kongrenin teması olan ‘Gelecek Çevik ve Dayanıklı Olanların’ sloganına uygun bir kongre süreci gerçekleştirdi. 

Sektörünün önde gelen perakendecilerinden oluşan üyeleriyle, geleceğin perakendesinde dönüşümü yönetebilmek adına konuşmalar gerçekleştirildi. 

Gelişimi ve değişimi yakalamak adına sektör için birçok çalışmaya imza atan Eurometall, her hafta yeni ürün duyurularıyla işletmelere inovatif ürün alternatifleri sunuyor. 

Ürün teşhirinin direk satışa etkisinin oldukça önemli olduğu ve olacağı bir çağda, gerek dijital gerek geleneksel pazarlama yöntemleriyle hemen hemen birçok sektöre hitap eden ekipman tedarik firması Eurometall, çağı yakalamanın ancak gelişime ve değişime açık olmakla mümkün olacağını duyurdu. 

İşletmelerin ihtiyaç duyduğu ekipmanları bir tıkla hızlıca temin etmelerine eurometall.com.tr platformu sayesinde olanak sağlayan Eurometall, çağı yakalama sürecinin; hızlı olmaya, ihtiyacı iyi analiz etmeye ve dijitalleşmeyle pozitif bir korelasyon gösterdiğinin altını çizdi.