İnoksan'ın Yeni CEO’su Ayhan Gürbay Oldu

11 Ağustos 2016 Perşembe

Endüstriyel mutfak sektörünün öncü şirketi İnoksan, Ayhan Gürbay’ı CEO olarak atadı. Gürbay, İnoksan’a geçmeden önce ise 10 yıl çalıştığı Farba A.Ş’de Genel Müdürlük ve CEO'luk görevlerini yürüttü.

inoksanin-yeni-ceosu-ayhan-gurbay-oldu

Ayhan Gürbay İş hayatına Enka Holding’e bağlı Çimtaş’ta başladı ve burada on yıl sürecinde teknik operasyon kademesinde görev aldı. 1988 yılında Uludağ Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olduktan sonra 14 yıl boyunca Diniz Holding ve Johnson Controls ortaklığı olan Major STK’de kalite ve metod yöneticiliği ile fabrika müdürlüğü görevlerinde bulundu. Gürbay, İnoksan'a geçmeden önce ise 10 yıl çalıştığı Farba A.Ş.'de Genel Müdürlük ve CEO'luk görevlerini yürüttü. 

 

CEO Ayhan Gürbay: “İnoksan Özel Hibrid Bir Sistem ile Dünya Markası Olacak”

CEO’luk görevine gelmesi odağında kısa bir açıklama yapan Ayhan Gürbay ,İnoksan grubu için yeni bir vizyon belirlediklerini vurgulayarak, otomotiv sektörünün iyi uygulamaları ile endüstriyel mutfak sektörünün iyi uygulamalarını bir araya getirerek İnoksan’a özel hibrid bir sistem ile Dünya markası olmayı amaçladıklarını ifade etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri