İnegöl AVM’nin konuğu Nilgün Belgün olacak

12 Mart 2019 Salı

Alışverişi sosyal yaşamın kalbine taşıyan İnegöl AVM, renkli etkinlikleri ile kalplere seslenmeye hazırlanıyor. 8 Mart Kadınlar Günü’ne ev sahipliği yapan Mart ayında Nilgün Belgün’ü misafir edecek İnegöl AVM, 18 Mart Çanakkale Zaferi anma etkinlikleri kapsamında da çocuklara özel Çanakkale Şehitleri Anıtı boyama atölyesi düzenliyor

inegol-avmnin-konugu-nilgun-belgun-olacak

Alışveriş ve sosyal yaşamı bir arada sunan İnegöl AVM, 8 Mart Kadınlar Günü kapsamında düzenleyeceği özel etkinlikleriyle Mart ayında dopdolu bir programla ziyaretçilerini karşılayacak.


Sevilen tiyatro ve sinema sanatçısı Nilgün Belgün’ü özel bir söyleşi için misafir edecek İnegöl AVM, bölge halkını da keyifli bir sohbetle buluşturacak.

 

Kadınlar Günü’ne özel alışveriş çantası boyama atölyesinin yanı sıra düzenlediği hediye kampanyasıyla, tasarımı İnegöl AVM’ye ait çift kişilik kahve fincanı seti AVM ziyaretçilerinin olacak.  Gitar, yan flüt ve çellodan trio canlı müzik dinletisi de alışveriş keyfine keyif katacak.

 

İnegöl AVM’de ayrıca 18 Mart Çanakkale Zaferi Anma Etkinlikleri kapsamında çocuklara özel Çanakkale Şehitleri Anıtı boyama atölyesi düzenlenecek.

 

Mart ayı içinde gerçekleşecek rüzgârgülü atölyesi ve ipli kukla tiyatrosu da çocukları mutlu edecek diğer organizasyonlardan.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri