İnegöl AVM’de sahne çocukların

29 Mayıs 2013 Çarşamba

İnegöl AVM, bir müzik yarışmasına ev sahipliği yaptı. Decopa müzik ve Milli Eğitim Müdürlüğü’nün katkılarıyla hazırlanan, ilköğretim ve lise öğrencilerinin katıldığı okullar arası müzik yarışması finalini gerçekleştirdi

inegol-avmde-sahne-cocuklarin

İnegöl AVM bu kez de çocuklar ve gençler için bir organizasyon düzenledi. Lise ve ilkokul öğrencilerinin müzikleriyle yarıştığı final programında heyecanlı anlar yaşandı. Yarışmaya katılan ilköğretim ve lise öğrencileri hem eğlendi hem de hediyeler kazandı.

Başvuruları 15 Mart’ta sona eren okullar arası müzik yarışmasının finalistleri performanslarını geçtiğimiz günlerde jüri üyelerine ve İnegöl AVM ziyaretçilerine sergiledi. Jürünin seçmekte zorluk çektiği performanslar sonucunda birinci Zeki Konukoğlu Öğretmen Lisesi, ikinci Mediha Hayri Fen Lisesi, üçüncü Nuh Mehmet Küçükçalık Anadolu Lisesi olurken, gelcek vaat eden grup ise Vehbi Koç ilköğretim Oulu seçildi.

Yarışmada 3’üncü olan grup 250 TL, 2’nci olan grup 500 TL, 1’inci olan ise tam bin TL para ödülü kazandı. Bunun yanında dereceye giren gruplar okullarına kupalarını götürdü.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri