İnegöl AVM'de şahane Ekim

İnegöl AVM, ekim ayında anlamlı pek çok etkinliğe imza atıyor. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel bir kutlama korteji düzenleyecek İnegöl AVM, Hayvan Hakları Haftası kapsamında ise İnegöl Hayvanları Koruma Derneği ile işbirliğine gidiyor. İnegöl AVM’de açılan mama toplama standında hafta boyunca toplanan mamalar sokak hayvanlarına ulaştırılacak

İnegöl AVM'de şahane Ekim

Alışveriş ve sosyal yaşamı bir arada sunan İnegöl AVM, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı keyifli etkinliklerle kutluyor. Cumhuriyet Bayramı’nda özel bir kortej düzenleyecek İnegöl AVM, bu anlamlı günü performans ve müzik dinletileriyle de taçlandıracak.

 

Ekim ayında pek çok renkli etkinliğe de ev sahipliği yapacak İnegöl AVM,  Masa Tenisi Turnuvası, Teraryum Atölyesi, Canlı Müzik Dinletisi ile konuklarını ağırlayacak.

Çocukların sevdiği ünlü çizgi film karakteri Harika Kanatlar’ı da konuk edecek İnegöl AVM,  müzikal oyun ile minik ziyaretçilere keyifli saatler yaşatacak.

Kral Şakir’in yaratıcısı, animasyon yapımcısı ve karikatürist Varol Yaşaroğlu da teknoloji ve eğlenceyi bir araya getiren Stop Motion Çocuk Atölyesi’nde bu ay çocuklarla birlikte özel bir çalışma yapacak. Atölyenin ardından ise söyleşi ve imza günü düzenlenecek.


"Bana Seni Seviyorum Deme Sev" adlı kitabıyla tanınan yazar Miraç Çağrı Aktaş da Ekim’de söyleşi ve imza günü ile bölge halkı ile buluşacak.Hayvan Hakları Haftası için özel etkinlikler de düzenleyen İnegöl AVM’de,  İnegöl Hayvanları Koruma Derneği işbirliği ile açılan mama standında hafta boyunca toplanan mamalar sokak hayvanlarına ulaştırılacak. Çocuklara yönelik; hayvan hakları için Pankart Hazırlama, Hayvan Figürleri ve Köpek Kulübesi boyama atölyesi de hafta kapsamında düzenlenen diğer etkinlikler arasında…