İnegöl AVM’de çifte bayram yaşanıyor

12 Haziran 2018 Salı

İnegöl AVM, Ramazan Bayramı ve Babalar Günü gibi pek çok kıymetli günün bir araya geldiği Haziran ayının coşkusuna coşku katıyor. Ramazan Bayramı ve Babalar Günü’ne özel etkinlikleriyle ziyaretçilerine keyifli dakikalar vadediyor

inegol-avmde-cifte-bayram-yasaniyor

Ramazan ayının bereketine, bayramın neşesine ve Babalar Günü’ne ev sahipliği yapan Haziran ayı, İnegöl AVM’de birbirinden özel etkinliklerle taçlanacak. Bayramın 2’nci gününde AVM’yi ziyaret edenler adeta çocukluklarına geri dönecek. Özel kostümlü animatörlerin yapacağı gösterilerle eğlenceli anlar yaşayacak çocuklar ve kendini çocuk hissedenler yüz boyama ve minik sürprizlerle karşılaşacak.

 

Babalar Günü’nde ise babalar ve çocukları eğlenceli bir yarışma ile keyifli dakikalar geçirecek. “En Süper Baba Benim Babam” yarışmasında birbirlerinin verdiği cevapları tahmin etmeye çalışan baba ve çocuklar sürpriz hediyeler de kazanacak. Ayrıca “Yaz Müzikle Gelsin” temasıyla düzenlenen canlı müzik dinletisiyle ziyaretçiler yaz akşamlarına keyif katacak.

 

Sevimli dostlar için konser

Temmuz başında ise İnegöl AVM anlamlı bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. İnegöl AVM ve Kent Konseyi iş birliğinde gerçekleştirilecek Lise Öğrenci Grubu Konseri ile hem hayvan haklarına dikkat çekilecek hem de sevimli dostlar için mama bağışı yapılacak. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri