İnegöl AVM Eylül ayı için çeşitli etkinlikler planlıyor

İnegöl AVM, Eylül ayını birbirinden özel kampanyalar, okula dönüş etkinlikleri ve sevilen çizgi dizi kahramanı Niloya ile karşılıyor. Bu ay ayrıca 6 Eylül 1922 yılında düşman işgalinden kurtulan İnegöl’ün kurtuluş yıldönümü de özel bir tören ile kutlanıyor

İnegöl AVM Eylül ayı için çeşitli etkinlikler planlıyor

Eylül ayı ile birlikte İnegöl AVM’de de okul zili çalıyor. Geniş yerli ve yabancı marka karması ile her zevke ve ihtiyaca yönelik çözümler sunan İnegöl AVM, yine alışverişin kalbi oluyor.

 

Yaz tatili sona eren çocukların yüzünü güldürecek okula dönüş etkinlikleri düzenleyen İnegöl AVM, kurulacak Viking Köyü ile minikleri; Viking çocuk tiyatrosu, çocuk atölyeleri, Viking gemisi ziyareti gibi aktivitelerle buluşturacak.

 

Okul öncesi yaş grubu için özel olarak tasarlanmış, popüler çizgi film karakterleri Niloya ve Tospik’i ağırlayacağı Niloya Lisanslı Çocuk etkinliği ve 81 parça kırtasiye malzemesinin olduğu kutulu kırtasiye seti kampanyası da bu ayın diğer sürprizleri arasında yer alacak.

 

İnegöl’ün kurtuluşu kutlamaları İnegöl AVM’de…

İnegöl AVM, bu ay ödüllü bir Satranç Turnuvasına da ev sahipliği yapacak. Sekiz yaş üstü ve altı olmak üzere iki kategoride düzenlenecek turnuvaya başvurular Türkiye Satranç Federasyonu Bursa İl Temsilciliği’nin resmi web sitesi www.bursa.tsf.org.tr üzerinden yapılabilecek.

 

 “Balonların Efendisi” gösterisi de bu ay İnegöl AVM’de ziyaretçilere keyifli dakikalar yaşatacak. Balon katlama sanatının sıra dışı örnekleri, interaktif balon illüzyonu,  balon patlatma yarışması ve Ballon Workshop ziyaretçilere renkli bir dünyanın kapısını aralayacak. İnegöl AVM, Eğlence Bileti Kampanyasıyla da ziyaretçilerine yeni açılan Funky mağazasından eğlence bileti hediye edecek.

 

Yunan birlikleri tarafından üç kez işgale uğrayan, 6 Eylül 1922 yılında düşman işgalinden kurtulan İnegöl’ün kurtuluş yıldönümü de özel bir tören ile kutlanacak. Düzenlenecek Mehter gösterisi ile bu anlamlı günde İnegöl'ü düşman işgalinden korumak için ellerinden geleni yapan kahramanlar tekrar anılacak.