İndirimlerini açıklayan ilk market BİM oldu

19 Ekim 2018 Cuma

Zincir marketlerin açıklaması beklenen “Enflasyonla Topyekûn Mücadele” listeleri belirginleşmeye başladı. İlk listede yer alan 39 ürüne yüzde 10’u aşan indirim oranı uygulandı

indirimlerini-aciklayan-ilk-market-bim-oldu

Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı’nı uygulayan ilk market BİM oldu. BİM, dün gazetelere verdiği ilanlarla 39 üründe yüzde 10’u aşan oranlarda indirim yaptığını duyurdu. İndirimli ürünler arasında tam yağlı beyaz peynir, diş macunu, yoğurt, taze kaşar, şampuan, bal, hazır çorba, bebe bisküvisi, sucuk gibi tüketimi çok olan gıda ve temizlik maddeleri yer aldı.

 

Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı’nın açıklandığı toplantıda Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, tüketicinin temel ihtiyaçlarını barındıran 50 ürünü belirleyeceklerini, zincir marketlerin bu ürünlerde yıl sonuna kadar yüzde 10 indirim yapacağını duyurmuştu. Bu açıklamanın üzerinden bir haftayı aşkın zaman geçti. Bu sürede 1500’ü aşkın kurum, kuruluş, şirket ve marka Enflasyonla Topyekun Mücadele’ye katılacağını Hazine ve Maliye Bakanlığı’na bildirdi.

 

Ancak indirim yapacağı ürünleri “Enflasyonla Topyekun Mücadele” logosu altında ve bir liste halinde kamuoyuna ilan eden tek zincir market BİM oldu. Listede gıdadan kişisel temizlik ürünlerine ve atıştırmalıklara kadar geniş yelpazede 39 ürün markaları, eski ve yeni fiyatlarıyla ilan edildi. Söz konusu ürünlere yüzde 10’u aşan oranlarda indirim uygulandığı hesaplandı.


kaynak: www.hurriyet.com.tr


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri