İnci Deri İstanbul’un “Buyaka”sında

30 Eylül 2015 Çarşamba

İnci Deri, İstanbul Buyaka AVM’de açtığı yeni mağazasıyla Türkiye’deki mağaza sayısını 100’e çıkardı

inci-deri-istanbulun-buyakasinda

Moda ile kaliteyi birleştiren ayakkabı ve çanta markası İnci Deri, İstanbul Ümraniye’de bulunan Buyaka AVM’de açtığı yeni mağazasıyla “Dalya” dedi. İnci Deri, yeni açılan bu mağazasıyla birlikte Türkiye’deki mağaza sayısını 100’e çıkarmış oldu.

100’üncü mağazanın açılışıyla ilgili olarak bir açıklama yapan İnci Deri Yönetim Kurulu Başkanı Ali Murat Kızıltaş; İnci Deri’nin 2015 yılında Türkiye’nin farklı bölge ve şehirlerinde 10 yeni mağaza açtığını söyledi ve “Açtığımız bu mağazalarla birlikte toplam satış alanımızı 15 bin 800 metrekareye çıkardık. İstanbul Buyaka AVM’de açtığımız yeni mağazamızla birlikte Türkiye’deki mağaza sayımızı 100’e ulaştırmanın gururunu yaşıyoruz. 2015 sonuna kadar ise Sivas, Bolu, Isparta, Kocaeli başta olmak üzere 8 yeni mağaza daha açmayı planlıyoruz.” dedi.

2017 yılında İnci Deri’nin 100’üncü yılını kutlayacağını da sözlerine ekleyen Ali Murat Kızıltaş, “Yurt içi ve yurt dışında verimli ve sürdürülebilir büyümeye yönelik çalışmalarımızıdevam ettireceğiz. 100’üncü yılımızda mağaza sayımızı artırmaya yönelik çalışmalarımız da önümüzdeki dönemlerde sürecek. 100’üncü yılımızda 50 ilde 140 mağazaya ulaşmayı hedefliyoruz.” diyerek sözlerini tamamladı.

İnci Deri, KKTC'de 3, Bakü'de 1, Türkmenistan’da bulunan 1 mağazasına ek olarak, Nahçıvan ve Kosova’daki satış noktalarıyla da Türkiye dışındaki satış ve hizmetlerini sürdürüyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri