In Street, K.K.T.C.’deki yeni mağazasının açılışını gerçekleştirdi

In Street, K.K.T.C.’deki yeni mağazasının açılışını gerçekleştirdi

Dünyaca ünlü spor markalarının sneaker ve spor giyim ürünlerini ulaşılabilir fiyatlarla tüketicilerine sunan In Street, K.K.T.C.’deki yeni mağazasının açılışını gerçekleştirdi. Türkiye’nin dört bir yanına açtığı mağazalarla satış ağını her geçen gün genişleten In Street, yurt dışında da büyümeye devam ediyor.

Türk ayakkabı sektörünün lideri FLO Mağazacılık bünyesinde faaliyetlerine devam eden In Street, K.K.T.C. Lefkoşa’da açtığı 146 metrekarelik yeni mağazasında dünyaca ünlü markaları Lefkoşalılar ile buluşturuyor. Ülkemizin dört bir yanında tüketicilerine dünyaca ünlü markaların sneaker ve spor giyim ürünlerini sunan In Street, geniş ürün yelpazesini yurt dışındaki müşterileriyle de buluşturmaya devam ediyor.

In Street; Nike, Adidas, Kinetix, Dockers By Gerli, Lumberjack, U.S. Polo Assn., Skechers, Puma, Reebok, Vans, New Balance, Superga, Tommy Hilfiger gibi kendi kategorisindeki lider markaların en yeni ve cazip fiyatlı modellerini Lefkoşa’da açtığı yeni mağazasında müşterilerinin beğenisine sunuyor. Dünyaca ünlü markaları ulaşılabilir fiyat ve güncel modeller ile benzersiz konsepti içerisinde müşterileriyle buluşturan In Street, Türkiye’deki istikrarlı büyümesine ek olarak yurt dışında da büyümeye devam ediyor.