İLVİ’den yeni mağaza yatırımı İLVİ, Sur Yapı Marka AVM’de

Moda ve şehir şıklığını yansıtan koleksiyonlar sunan, moda perakende markalarından İLVİ, yeni yatırımını Bursa’da hayata geçirdi. İstikrarlı büyümesini devam ettiren İLVİ, Sur Yapı Marka AVM’de hizmete giren yeni mağazasını müşterileriyle buluşturdu.

İLVİ’den yeni mağaza yatırımı İLVİ, Sur Yapı Marka AVM’de

18 Ekim Pazartesi günü Sur Yapı Marka AVM’de kapılarını açan yeni İLVİ mağazası; her detayı özenle düşünülmüş, yüksek doz konforlu modelleri ile her tarza uygun tasarımlarını ayakkabı severlerle buluşturdu.

Şehrin hareketli akışında günlük kullanıma uygun modellerin yanı sıra şıklığından ödün vermeyenler için İLVİ, konfor ve modayı bir arada sunuyor.

İLVİ Ayakkabı Kurucu Ortağı İlvira Donskaya “2021 yılı için hedeflediğimiz 3 yeni mağaza açılışımızı gerçekleştirdik. Bundan sonraki öncelikli yatırım planlamalarımız arasında, koşulların da uygunluğuna göre mağaza sayımızı arttırmak yer alıyor. Online satış üzerinden tüm dünyaya satış faaliyetimiz bulunmaktadır. Hem ilvi.com hem de aliexpress.com üzerinden mikro ihracat yapmaktayız.

Mikro ihracat dışında başta Beyaz Rusya, İtalya olmak üzere Almanya, Litvanya, Polonya, Letonya, KKTC, Romanya, Estonya gibi farklı birçok sayıda ülkeye ihracat yapmaktayız. Bundan sonraki öncelikli yatırım planlamalarımız arasında, koşulların da uygunluğuna göre mağaza sayımızı arttırmak yer alıyor. Yakın zamanda Türkiye’nin birçok ilinde olacak olan mağaza sayımızı her sene ikiye katlayarak 2025 yılında 128 mağazaya ulaşmayı hedefliyoruz” dedi.

Sezon koleksiyonlarına göre tasarlanan el yapımı hakiki deri tasarımlarla, en titiz ellerden geçerek moda dünyası ile buluşan İLVİ, tarzınıza eşlik ediyor.