Ikea'dan İngiltere'ye yeniliklerle dolu mağaza

18 Aralık 2018 Salı

İsveç merkezli mobilya perakendecisi Ikea, İngiltere Greenwich’te açacağı mega mağazasının resmi açılış tarihini duyurdu

ikeadan-ingiltereye-yeniliklerle-dolu-magaza

Çeviri: Deniz Demir

 

Ikea, Londra’da açacağı 22’nci mega mağazasının resmi açılış tarihini duyurdu. Greenwich’teki Millennium Way Retail Park’ta 7 Şubat 2019 tarihinde açılacak olan mağaza, markanın ülkedeki diğer mağazalarına göre birçok yeniliğe imza atıyor. Yapım aşamasında tamamen yenilenebilir malzemeler kullanıldığı için Ikea tarafından ülkedeki en “sürdürülebilir” mağaza olarak değerlendirilirken, mağaza içinde ana alışveriş alanının yanı sıra kreş, restoran, bistro ve İsveç marketi gibi birçok seçenek de yer alıyor.

 

Bunun yanında, Greenwich mağazası yeşil alanlar, teras, çalışma ve workshop alanları, çatıda bulunan bir eğlence çadırı gibi farklı mekanlar da içeriyor. Mağazada bulunan “Learning Lab”da ise müşteriler ürünlerin ömrünü nasıl uzatabileceklerinden gıda yetiştirmeye, geri dönüşümden yaşam alanlarını nasıl sürdürülebilir kılacaklarına kadar birçok bilgi edinebilecek.

 

Mağaza Müdürü Helen Aylett konuyla ilgili: “Greenwich mağazasının İgiltere’deki ilk sürdürülebilir mağazamız olmasının heyecanı içindeyiz. İnsanların günlük yaşamlarını iyileştirmeyi ve tüketicilerimizin mağazamızda benzersiz deneyimler yaşamasını istiyoruz.” açıklamasını yaptı.

 

Bu haber Elias Jahshan'ın www.retailgazette.co.uk'da yer alan 17.12.2018 tarihli haberinden alıntıdır.Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri