İdaş Clima serisi yazın ferah bir uyku sağlıyor

29 Temmuz 2019 Pazartesi

Yaz aylarında, gün içinde olduğu gibi uyku sürecinde de sıvı kaybı yaşarız. Bu nedenle kaliteli bir uyku deneyimi için yatağın, hava transferinin yanı sıra, nem yönetimini de sağlaması gerekir. İdaş Clima Collection yatakları, özel teknolojisiyle, sıcak yaz gecelerinde bile serin bir uyku konforu sunuyor

idas-clima-serisi-yazin-ferah-bir-uyku-sagliyor

İDAŞ Clima Collection yatakları, uykudaki klimatik rahatlığınızı göz önünde bulundurarak ileri teknoloji yay ve katmanların bir araya getirildiği tasarımlardan oluşuyor.

 

Dört mevsim boyunca beste tadında bir uyku…

Clima Mira Pocket’ın yüzeyinde kullanılan Iceberg kumaş teknolojisi, hava transferini destekleyerek gece boyunca serin bir uyku sunuyor. Diğer yüzeyindeki yün dolgusu ise ısıyı hapsederek vücut ısısını koruyor ve dört mevsim boyunca konforlu bir uyku sunuyor.

 

Leggett&Platt tarafından İdaş için özel olarak geliştirilen 3 bölgeli Mira Pocket yay sistemi sayesinde, birbirinden bağımsız hareket eden yaylar ise vücudun ağırlık merkezlerini destekleyerek omurga eğrisini de koruyor.

 

Açık hücre yapılı Visco ile hava transferini, doğal kauçuk ağacı sütünden elde edilen Latex ile nem yönetimini sağlayan İDAŞ Clima Collection yatakları, kan dolaşımını da destekleyerek kaliteli bir uykunun formülünü sunuyor. Clima serisi yataklarında kullanılan her bir kumaş, son teknoloji kullanılarak üretiliyor ve kötü koku oluşumunu da engelliyor.Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri