İçim Fit artık laktozsuz ve kahve çeşidiyle raflarda

Yüksek proteinli süt İçim Fit, laktozsuz formülü ve yeni kahveli çeşidiyle raflarda yerini aldı. Bir şişesinde 30 gram protein bulunan İçim Fit Süt, sağlıklı, aktif ve fit yaşam tarzını benimseyenler için yeni bir alternatif sunuyor

İçim Fit artık laktozsuz ve kahve çeşidiyle raflarda

Günümüzde yaygınlaşan spor yapma trendi ve sağlıklı beslenme alışkanlığı ile beraber protein tüketiminin önemi her geçen gün artıyor. Kasların gelişiminde ve fit bir görünüme kavuşmakta protein tüketiminin önemi biliniyor. 500 mililitre şişesinde 30 gram ve 250 mililitre şişesinde ise 15 gram yüksek protein barındıran yağsız ve laktozsuz İçim Fit Süt, spor sırasında ve ara öğünlerde tüketim için ideal bir içecek. İçim Fit, vücudun protein ihtiyacının karşılanmasına, fazla yağların yakılmasına ve böylece daha fit bir görünüme kavuşulmasına destek oluyor. Yeni laktozsuz formülüyle İçim Fit Kahveli ise metabolizma hızında artış sağlarken aynı zamanda dinç hissetmeye ve zihnen odaklanmaya da yardımcı oluyor.

 

İlave şeker içermeyen ve 100 mililitresinde sadece 50 kalori bulunan düşük kalorili İçim Fit süt, spor sırasında tüketime uygun ve ara öğünler için sağlıklı bir alternatif. Aynı zamanda yağsız süt içeriği ile de diyet yapanlar ve hafif beslenmek isteyenler için ideal bir ürün. Üç farklı çeşidiyle; 250 mililitre ve 500 mililitre şişe ambalajlarında tüketiciyle buluşan İçim Fit’in; kahveli, çikolatalı ve vanilyalı alternatifleri mevcut.