İbi ve Tosi Yeşilyurt AVM’de

Gerçekleştirdiği etkinlik ve kampanyalar ile ziyaretçilerine eğlenceli ve bol hediyeli bir alışveriş deneyimi sunan Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, İbi ve Tosi ile minik ziyaretçilerine ara tatilde unutulmaz bir hafta sonu yaşatmaya davet ediyor.

İbi ve Tosi Yeşilyurt AVM’de

TRT Çocuk kanalının sevilen çizgi film karakterleri İbi ve Tosi eğlenceli maceralarına katılmak için bütün çocukları Yeşilyurt Alışveriş Merkezi'ne davet ediyor. 23 - 24 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek etkinlikte, İbi ve Tosi minik dostlarıyla eğlenceli zaman geçirecek, şarkılar söyleyip dans edecek, fotoğraf çektirecekler. Sizde bu eğlenceli maceranın bir parçası olmak istiyorsanız Yeşilyurt Alışveriş Merkezi’ne davetlisiniz.

 

Etkinlik 23-24 Kasım’da 14.00 - 16.00 ve 18.00 Saatlerinde Yeşilyurt AVM Fast Food katında ücretsiz olarak gerçekleşecektir.

 

Öğretmenlere özel hediye yağmuru

         

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 24 Kasım Öğretmenler Günü'ne özel olarak düzenleyeceği kampanya ile ziyaretçilerine hediyeler dağıtacak.

 

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Öğretmenler Günü’ne özel gerçekleştirilecek kampanya dahilinde 21 - 24 Kasım tarihleri arasında toplamda ya da tek seferde 500 TL ve üzeri alışveriş yapanlar, fiş ya da faturalarını danışma bankosuna işletip, istedikleri hediyeyi seçebilecekler. Kampanyaya katılan misafirler 1. katta kurulacak olan kampanya standında birçok hediye seçeneğinin bulunduğu birbirinden güzel hediyelerden birini anında kazanabilecekler.

 

AVM ziyaretçilerinin ister bir mağazadan, isterlerse farklı farklı mağazalardan yapacakları alışverişlerinin toplamı 500 TL' ye ulaştığında yapmaları gereken tek şey Lucky Card bankosuna uğramak.

 

Lucky Card fırsatlar dünyası AVM müşterilerini hem kampanyalardan yararlandırıyor, hem de onlara her alışverişe kazandırdığı puanlarla kiosk cihazlarından seçilebilecek onlarca hediye seçeneği sunuyor.

 

Alışveriş ve eğlencenin Atakum'daki adresi Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, birbirinden eğlenceli etkinlikleri, bir gün değil her gün kazandıran Lucky Card'ı ve birbirinden avantajlı hediye kampanyaları ile ziyaretçilerinin alışveriş deneyimlerini eğlence ve avantaja dönüştürmeye devam ediyor