Hüseyin Avni Danyal Artistik Sanatlar Akademisi'nde oyunculuk dersi verecek

14 Şubat 2019 Perşembe

Sinema, tiyatro ve dizilerin vazgeçilmez ismi, usta sanatçı Hüseyin Avni Danyal, yılların bilgi ve birikimini gençlere aktaracak

huseyin-avni-danyal-artistik-sanatlar-akademisinde-oyunculuk-dersi-verecek

 

 

Banu Noyan yönetimindeki Artistik Sanatlar Akademisi'nin eğitmen kadrosuna katılan Hüseyin Avni Danyal, Akademi'de oyunculuk dersi verecek. Usta oyuncu, televizyon ve sinema sektörüne eğitimli yüzler yetiştirmek amacıyla yola çıkan Artistik Sanatlar Akademisi'nde oyunculuğa gönül verenlerin yeteneklerini ortaya çıkaracak.

 

Oyunculuk yapmak isteyen gençlerin bilinçli, kaliteli ve doğru eğitim almaları gerektiğinin altını çizen Hüseyin Avni Danyal: “Oyunculukta eğitim asla bitmez. Temel eğitim almadan oyunculuk yapanlar mutlaka bir yerde başarısız olur. Bugün kendini ispat etmiş bir çok oyuncu eğitime devam etmektedir. Oyunculukta şans yoktur. Kimse şansla bir yere gelmez. Oyunculuk şansa bırakılmaz. İyi eğitim alırsanız mutlaka başarılı olursunuz.” diye konuştu.

 

Usta sanatçının, kaliteli eğitim anlayışıyla sektöre hizmet etmeyi amaçlayan Artistik Sanatlar Akademisi’nde eğitim verecek sınıf için kayıtlar başladı. Artistik Sanatlar Akademisi, alanında usta isimlerle kendini geliştirmek, pratik yapmak, yeteneklerini keşfetmek ve sanat dünyasının kapılarını aralamak isteyen herkesi bekliyor.

 

Kayıt için (0212) 246 67 67 ve (0544) 365 0 365 numaralı telefonların aranması yeterli olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri