Hummel'dan "Love Athletes AW20" kampanyası

Hummel'dan "Love Athletes AW20" kampanyası

Hummel, sporun gücüne duydukları inançla dünyayı değiştiren muhteşem insanları desteklediği Love Athletes kampanyasının yoğun ilgi altında devam ettiğini duyurdu. Markanın yakında çıkacak yeni Sport Style koleksiyonunun kullanıcılar ile buluşması, uyum içinde ilerleyen Love Athletes AW20 kampanyası, kendi disiplinlerinde oyunun kurallarını değiştiren ilham verici Türkiye’den 13 yeni sporcuları ile meraklılarıyla buluşturmaktadır.

Şehir hayatından ilham alan, Hummel’ın AW20 Sport Style koleksiyonu, stil ve inovasyonun yanında markanın sofistike yaklaşımını yansıtmakta olup sürdürülebilir malzemelerin kullanımına odaklanmaktadır. Sade ve şık renk çeşitleri, İskandinav yalın stilini ve eşit mesafede endüstrinin önde gelen performansını sunabilmek için ikonik Hummel şevron ve logosu ile harika bir görünüm sağlamıştır.

Hummel seamless ürünleri dört yönlü esnek kumaşı, güçlü hareket özgürlüğü ve çok yönlü kullanım için tasarlanmıştır. Rahat ve son derece konforlu olan yüksek kaliteli teknik kumaşların kullanıldığı bu parçalar, BEECOOL teknolojisi ile de size yüksek nefes alabilirlik, hızlı ve maksimum kuruluk sunuyor.

Sizi kuru ve serin tutmak için geliştirilen Hummel BEECOOL teknolojisi, size en iyi performansınızı sergileme fırsatını sunuyor. BEECOOL teknolojisi ile donatılmış olan Hummel ürünleriyle cildiniz nefes alır. Kıyafetiniz hızlı bir şekilde kuruyup size maksimum rahatlık sunar.

Hummel Sport Style koleksiyonu hummel.com.tr ve Vadi, Hilltown, Emaar, İstanbul Forum, Marmara Forum, Ankara Gordion, İzmir Agora ve Bursa Korupark’ta meraklıları ile buluşacaktır.