Hotiç imzasını dünyaya atıyor!

12 Mart 2018 Pazartesi

80 yıllık köklü geçmişini arkasına alarak ayakkabı sektörüne yön gösteren Hotiç, yurtdışında da büyümeye devam ediyor. Son olarak Moğolistan’da ikinci mağazalarının ışıklarını açan Hotiç, 2018 yılı içerisinde rotasını Körfez Bölgesi olarak belirledi. Bu yıl 2 mağaza ile Kuveyt üzerinden bölgeye giriş yapacak olan Hotiç, 3 yıl içerisinde ise bölgede 15 mağazaya ulaşmayı hedefliyor

hotic-imzasini-dunyaya-atiyor

Anadolu’nun çeşitli illerinde ve büyük şehirlerdeki alışveriş merkezlerinde açtığı mağazalar ile hem müşterilerine daha hızlı ulaşmayı hem de istihdama katkıda bulunmayı hedefleyen Hotiç, 80 yıldır toplamda 148 mağaza ile ayakkabı perakendesine yön veriyor.

 

1995 yılından itibaren çizdiği yurtdışı rotasında Arnavutluk, Azerbaycan, Fas, İsviçre, Kıbrıs ve Moğolistan’a bayrak diken Hotiç’in yeni rotası ise Körfez ülkeleri oldu. 2018 yılı içerisinde Kuveyt’te 2 mağaza açacak olan Hotiç, ilk mağazasını Nisan ayında Al Kout Mall’da, ikinci mağazasını ise Eylül ayında hizmete sokmayı planlıyor.

 

Körfez bölgesine yatırımlarını sürdürecek olan Hotiç, gelecek yıl da Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan ve Katar’da yeni mağazalar açmaya devam edecek. Yatırımlarını global hedeflerle büyüten Hotiç, Körfez bölgesinde önümüzdeki 3 yıl içerisinde 15 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri