Homi Milano’da LAV rüzgarı esecek

Homi Milano’da LAV rüzgarı esecek

Camın yenilikçi markası LAV, 24-27 Ocak günleri arasında İtalya’nın Milano şehrinde Homi Milano Fuarı için hazırlıklarına devam ediyor. Fuarda 2020 trendlerini yansıtan en yeni konseptlerini ve koleksiyonlarını sergileyecek olan LAV, modern ve şık tasarımlarını dünyanın dört bir yanından gelen sektör profesyonelleriyle buluşturacak. Camın yenilikçi ve ilham veren markası LAV, geçen yıl ilk defa katıldığı Homi Milano Fuarı’nda bu yıl da yerini almaya hazırlanıyor. 24-27 Ocak tarihleri arasında modanın nabzının attığı Milano’da düzenlenen Fuarda LAV; estetik, yaratıcı ve modern tasarımlarını benzersiz sunumlarla görücüye çıkaracak.

 

LAV, Homi Milano’da Orman Yeşilleri, Gökkuşağının Yansıması, Kültürel Zenginlik ve Mat Yalınlık temalı tasarımlarıyla da göz kamaştıracak. Kadeh, meşrubat bardağı, kaseler, kulplu bardaklar, viski bardağı ve çay bardakları kategorilerinde yeni ürünlerini fuarda sergilemeye hazırlanan LAV, renkli ürünlerde ise Dark Pastel ve Tricolor serilerini tanıtacak.

 

LAV’ın Homi Milano’da sektör profesyonellerinin beğenisine sunacağı 2020 koleksiyonlarında, pastel tonlar karmaşadan uzak, güçlü formlara, doğanın güzelliği ışıltılı sunumlara, farklı kültürler benzersiz desenlere, gökkuşağının renkleri ise yüksek enerjiye dönüşüyor.