Hogan Türkiye’de ilk mağazasını açtı

01 Eylül 2014 Pazartesi

İtalyan moda markası Hogan, Türkiye’de ilk mağazasını Akasya Acıbadem AVM’de açtı

hogan-turkiyede-ilk-magazasini-acti

Ayaydın Tekstil Grubu tarafından ülkeye getirilen marka, “Modası geçmeyen, spor-şık, ulaşılabilir-lüks” sloganı ile Türkiye pazarına iddialı bir giriş yaptı. Kaliteli, dinamik ve rahat iş tarzını günlük hayata taşıyan Hogan, 1986 yılında Tod’s markasının bir bölümü olarak İtalya’da kuruldu.

Ayakkabıların en önemli özelliği, ayak ergonomisine uygun olması. Hogan’ın sırrını keşfeden Hollywood yıldızları arasında; Sarah Jessica Parker, Jessica Alba, Naomi Watts, Jennifer Garner, Drew Barrymore ve Hillary Swank gibi isimler yer alıyor. Moda dünyasının ünlü ve efsane tasarımcısı Karl Lagerfeld’in Hogan için hazırladığı ayakkabı koleksiyonu ise markanın dikkat çeken özellikleri arasında bulunuyor.

“Hedefimiz vazgeçilmez olmak”
Lüks İtalyan markasını Türkiye’ye getiren iş adamı Erdal Ayaydın, markanın rahat ve kaliteli yapısına dikkat çekerek şunları söyledi: “Çağdaş olmak için kozmopolit bir yaklaşımla İtalyan stilini birleştiren bu dev markayı ülkemize getirmenin heyecanını yaşıyorum. Hedefimiz dünya markası Hogan'ı Türkiye’de de vazgeçilmez bir ayakkabı markası haline getirmek ve yaygın mağaza zincirimizle geniş müşteri yelpazesine ulaştırmak.”Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri