Hobi tutkunları Podium AVM’de bir araya gelecek

09 Şubat 2017 Perşembe

3 Şubat Cuma günü Podium Alışveriş Merkezi’nde yoğun istek üzerine tekrardan başlayan Hobi Atölyesi ile ziyaretçiler yaratıcılıklarını konuşturarak birbirinden eğlenceli tasarımlar ortaya koyacak

hobi-tutkunlari-podium-avmde-bir-araya-gelecek

JLL tarafından yönetilen Ankara’nın etkinlik adreslerinden biri Podium Alışveriş Merkezi, gerçekleştirdiği birbirinden renkli ve eğlenceli etkinliklerle Ankaralıların ilgi odağı olmaya devam ediyor.

 

Aralık ve ocak ayında da yoğun bir katılımla gerçekleşen Hobi Atölyesi’nde, katılımcılar bu kez de hayal güçlerini ve el marifetlerini sergileyerek dekoratif çiçekler yapacak, sevdiklerini mutlu eden yastıklar tasarlayacak, renklerle taşlara hayat verecek ve defter kaplayacak.

 

Katılımcıların yoğun isteği üzerine 3 Şubat’ta başlayan atölye şubat ayı boyunca her cuma 14.00-16.00 saatleri arasında ziyaretçileri ağırlayacak. Hobi Atölyesi etkinlikleri ücretsiz olup; etkinliklerde kullanılacak malzemeler Podium Alışveriş Merkezi tarafından temin edilecek.

 

Hobi Atölyesi Etkinlik Programı:

3 Şubat: Dekoratif Çiçekler

10 Şubat: Sevgi Yastığı

17 Şubat: Taş Boyama

24 Şubat: Defter Kaplama


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri