Hızla büyüyen, franchising veren markalar artık kabına sığmıyor

12 Ağustos 2015 Çarşamba

MedyaFors Fuarcılık organizasyonu, UFRAD işbirliği ve Coldwell Banker Türkiye Ana Sponsorluğunda gerçekleştirilecek 13’üncü Bayim Olur Musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı, bu yıl 15–18 Ekim günleri arasında, CNR Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek

hizla-buyuyen-franchising-veren-markalar-artik-kabina-sigmiyor

Kendi eko sistemini yaratan Franchising sektöründe, bu yıl da önemli bir büyüme yaşanacağını belirten Medyafors Fuarcılık Genel Müdürü Aycan Helvacıoğlu, “2015’te 22 bin metrekare alanda 400 markanın katılımıyla gerçekleşmesini beklediğimiz fuar, franchise sektörünün her geçen yıl ne kadar geliştiğinin göstergesi. Hızını arttıran markalar 2015’te de dur demeyecek.” dedi.

2015 Avrupa Franchise Federasyonu Toplantısı Türkiye’de
Avrupa Franchise Federasyonu’nun (EFF) her yıl düzenlenen Yönetim Kurulu Toplantısı, 16–17 Ekim günlerinde fuar ile eş zamanlı olarak Avrupa derneklerine üye markaların katılacağı Franchising Deneyim paylaşım günü UFRAD ve MEDYAFORS ev sahipliğinde gerçekleşecek.

Dört gün sürecek fuarda gerçekleştirilecek UFRAD Seminerleri, hem girişimcilere hem markalara yol gösterici rol oynayacak. Franchising alanında farkındalık yaratacak seminerler ekonomistler, hukukçular, franchise uzmanları ve üniversite eğitmenleri tarafından verilecek. Ayrıca fuar alanına kurulacak workshop alanına konuk olacak tanınmış yüzler, hem temsil ettiği markayı anlatacak hem de misafirlere keyifli zaman yaşatacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri