Hiç büyümeyenler Penzz Shop’a

06 Ağustos 2014 Çarşamba

Oyuncak sektörünün lideri Toyzz Shop, yeni mağazalar zinciri Penzz Shop ile mağaza sayısını arttırmaya devam ediyor

hic-buyumeyenler-penzz-shopa

Acıbadem Akasya ve Maltepe Park AVM lerde açılan mağazalardan sonra 3’üncü mağazasını da yine İstanbul’da, Levent Özdilek AVM’de açacak olacak Penzz Shop’un ürün konseptinde kitap, kırtasiye, hediyelik eşya, maket, oyuncak, ev dekorasyon,  model araba, puzzle, elektronik gibi hem çocuklar hem de içindeki çocuğu büyütemeyenler için bolca çeşit mevcut.

Okumaya doyamayanların en yeni ve en çok okunan kitapları,  yazmaya doyamayanların özel tasarımlı defterleri ve yüzlerce model kalemi bulacağı Penzz Shop’ta evine ve odasına yeni renk katmak isteyenler için de geniş bir ev dekorasyon ve hediyelik eşya reyonu bulunmakta.

Anatolian, Clementoni, Ravensburger gibi puzzle markaların bulunduğu Penzz Shop’ta dünyaca ünlü ressamların klasikleşmiş resimleri ya da ülke fotoğraflarını puzzle olarak bulmanız mümkün. Yeni markası Penzz Shop hakkında konuşan Sunman Oyuncak Yönetim Kurulu Başkanı Cem Sunman, “Toyzz Shop içinde ‘hiç büyümeyenler’ için oluşturduğumuz bir alan vardı ve büyüklerin bu alana ilgisi çok fazlaydı. Çocuğuna, yeğenine ya da torununa oyuncak almak için Toyzz Shop’a gelen büyükler Toyzz Shop’un renkli dünyasında eğleniyorlardı. Gözlemlerimizin yanı sıra yakın çevremiz ile olan sohbetlerimizden, sosyal medya dinlemelerimizden de bunu biliyorduk. Şubat ayı başında yeni marka fikrini ekibimle paylaştım ve ekip çok heyecanlandı. Ertesi gün Penzz Shop için çalışmalar başlamıştı bile” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri