“Her şeyden önce konuşun”

Şubat ayında da ilgiyle takip edilen Agora Sohbetleri, Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçilerini farklı konularda bilgilendirmeye devam ediyor Şubat ayının son haftasında Psikolog Pınar Ersöz’ü ağırlayan Agora Alışveriş Merkezi’nde ilişkinin altın kuralları nedir sorusuna cevap arandı

“Her şeyden önce konuşun”

Yaşanılan ilişkiyi ayakta tutmanın, daha güzel ve vazgeçilmez hale getirmenin altın kurallarını paylaşan Ersöz, ilişkinin evrelerinden söz ederek önemli bilgiler paylaştı. Sağlıklı ilişkilerde flört dönemi 6 aydan az 3 yıldan fazla olmamalı diyen psikolog, yaşanılan bu süreçlerde kişilerin birbirleri iyi tanımasının önemini vurguladı. Sağlıklı bir ilişkinin altın kuralının güven olduğunun altını çizen uzman, karşılıklı güvene dayanan ilişkilerin uzun süreçte yıpranmayacağını belirtti.

Ersöz sözlerine, hepimizin yaşadığı ilişkilerde kimi zaman sorunlar yaşadığını, sebeplerini bulamayıp çıkmazda kaldığımızı dile getirdi. Bu durumun hem bizi hem de partnerimizi yorarak ve yaşanan ilişkiye gereksiz yere zarar verdiğinin altını çizdi. Başka birinin başına geldiğinde kolaylıkla bulabileceğimiz nedenleri kendi ilişkimizde gözümüz görmez diyerek,  yaşadığınız ilişkiye dışardan bakan bir göz olarak ilişkiyi ayakta tutmanın, daha da güzel, vazgeçilmez hale getirmenin yollarını tek tek izleyenlerle paylaştı.

Mart ayı sohbetleri dopdolu
Mart ayında modadan, sağlıklı beslenmeye kadar yine farklı konuların konuşulacağı sohbetler her hafta Cuma günü saat 16.00’da A Blok aktivite alanında devam edecek. 14 Mart’ta 11’inci yılını kutlamaya hazırlanan Agora Alışveriş Merkezi dopdolu etkinlikler ve kampanyalarla ziyaretçilerini karşılayacak.

Agora Alışveriş Merkezi Genel Müdürü ve İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, iki senedir ilgi ile takip edilen Agora Sohbetleri’nde konusunda uzman birçok değerli konuğu Agora Alışveriş Merkezi’nde ağırlamaktan mutluluk duyduklarını elirterek, Mart ayında da ilgi çekici konularla eğlenceli etkinliklerin devam edeceği müjdesini verdi.