“Her şey babam için”

13 Haziran 2013 Perşembe

Beylikdüzü Migros AVM Çocuk Kulübü, Babalar Günü için 15 ve 16 Haziran günlerinde eğlenceli aktiviteler düzenleyecek

her-sey-babam-icin

Amerika Birleşik Devletleri’nin Washington eyaletinde yaşayan Sonoro Smat Dodd, babasının büyük fedakarlıklarından ilham alarak 1909 yılında Babalar Günü fikrini ortaya koydu. Fikrin kabulüyle, Dodd’un babası dünyadaki tüm babaların temsili oldu ve 1924 yılından itibaren “Babalar Günü” resmi olarak kutlanmaya başlandı. 

Tüm dünyada her yıl Haziran ayının ikinci Pazar’ı kutlanan 2013 Babalar Günü yaklaşıyor. Önemli gün ve haftalarda çok özel aktiviteler hazırlayan Beylikdüzü Migros AVM Çocuk Kulübü, Babalar Günü için tam iki aktivite gününün müjdesini veriyor.

Katılımcılar, 15 ve 16 Haziran’da gün boyunca babalarına en güzel hediyeleri hazırlamak üzere etkinlik alanında olacak, gün sonlarında el emeği göz nuru hediyelerini babalarına sunacak. Deneyimli eğitmenler eşliğinde akranlarıyla heyecanlı ve yaratıcı saatler geçirmeye tüm çocuklar davetli.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri