“Her ilde bir Tekzen” çalışmaları devam ediyor

20 Nisan 2018 Cuma

“Her ilde bir Tekzen” hedefiyle büyümeye devam eden Türkiye’nin yüzde 100 yerli sermayeli ve en yaygın ev güzelleştirme merkezi Tekzen, Lüleburgaz’daki ikinci mağazasını 39 Burda AVM’de hizmete açtı

her-ilde-bir-tekzen-calismalari-devam-ediyor

Tekzen Lüleburgaz mağazasının açılışı Tekzen Yonetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Onur Mertoğlu, Tekzen Mağazalar Kurulum Müdürü Hasan Şener Bilge, Tekzen Bölge Müdürü Ali Aksoy’un yanısıra yerel yetkililerin katılımıyla gerçekleşti. 

 

Açılışta konuşma yapan Tekzen Genel Müdürü Onur Mertoğlu: “Tekzen olarak 2018 yılında 20 yeni mağaza ile en az 700 kişiye istihdam sağlamayı hedefliyoruz. Yüzde 100 yerli sermayeli bir şirket olarak ev güzelleştirmede agresif büyüme stratejimize paralel olarak, durağan ekonomik ortamda dahi perakendenin lokomotiflerinden biri olmaya devam edeceğiz.” dedi.

 

Tekzen'in 880 metrekarelik satış alanına sahip olan Lüleburgaz mağazası, evini güzelleştirmek isteyen tüm Lüleburgazlılara 10 binlerce çeşit ürünü kaliteli ve uygun fiyatlı olarak sunacak. Tekzen yeni mağazasında 15 kişiye iş imkânı sağlayacak.

 

Tekzen'in açılışa özel düzenlediği indirim kampanyasında, mangal 59.90 TL'den, kamp sandalyesi 19.90 TL'den, Rio banyo dolabı 189 TL'den, evren sarkıt aydınlatma 19.90 TL'den, aynalı portmanto ise 189 TL’den satışa sunuluyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri