Perakende PageSkin

Hedef Grup’tan Satış Lideri ataması

“Hedef 2025” vizyonuyla yenilenen Hedef Grup, yeni oluşturduğu “Ülke Distribütörlükleri & Gelişen Kanallar" departmanına Satış Lideri olarak sektörün deneyimli ismi, Yücel Dikmen’i atadı

Hedef Grup’tan Satış Lideri ataması

Hedef Grup, “Hedef 2025” vizyonu ve "Ülke Distribütörlükleri ve Gelişen Kanallarda Büyüme" stratejisi ile kurumsal anlamda da sektörün öncüsü olarak sürekli yenileniyor ve gelişiyor. Bu strateji doğrultusunda "Ülke Distribütörlükleri & Gelişen Kanallar" departmanını oluşturan firma, yeni departmanla çok daha aktif ve dinamik bir operasyon süreci oluşturmayı planlıyor.

Hedef Grup söz konusu departman için sektörün en deneyimli isimlerinden biri olan Yücel Dikmen’i Ülke Distribütörlükleri & Gelişen Kanallar Satış Lideri olarak atadı.

Avusturya Lisesi’ni bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olan Dikmen, profesyonel kariyerine 1998 yılında P&G şirketinde Satış Yöneticisi  olarak başladı. Dikmen, P&G’de 10 yılı aşan kariyerinde ticari pazarlama ve çeşitli satış pozisyonlarında edindiği tecrübelerle ilerleyen yıllarda Heinz Ülke Müdürlüğü, Sony Eurasia (Vaio) Ülke Satış Müdürlüğü ve Zincir Mağazalardan sorumlu Satış Müdürlüğü gibi pozisyonlarda hizmet verdi.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin