Head&Shoulders’ın en temiz yeni serisi: Derinlemesine Temiz

Head&Shoulders’ın en temiz yeni serisi: Derinlemesine Temiz

Dünyanın 1 numarası* Head&Shoulders’tan yeni Derinlemesine Temiz Serisi; gözenek temizleme teknolojisi ile saç derisini derinlemesine temizleyerek kepek, kuruluk ve kaşıntıyı 72 saate kadar ** önlüyor.

Ciltteki gözeneklerin kir dolması gibi, saç derisindeki derin gözenekler de çeşitli faktörler sonucu dolup tıkanabilir.  Bu durum kaşıntı, kepek ve saçları daha sık yıkama isteğine yol açabilir. Saç ve saç derisi problemleri konusunda uzman olan Türkiye'deki Dermatologların 1 numaralı önerisi Head&Shoulders***, saç derisi temizliğine yönelik üstün bir çözüm geliştirdi.

Transparan formül içeren yeni Derinlemesine Temiz serisi!

Araştırmalara göre**** insanların %52'si derinlemesine temizlik için tasarlanan bir ürün arayışında olduğunu söylüyor. Bu çalışmadan ilham alan P&G markalarından Head&Shoulders, "Derin Gözenek Temizleme Teknolojisi" ve aktif madde Piroctone Olamine ile yeni şeffaf formüllü Derinlemesine Temiz serisini geliştirildi. Derin Gözenek Temizleme Teknolojisi, tıkanan saç derisini derinlemesine temiz ve tazelenmiş hale getiriyor ve iki saç yıkama arasındaki en uygun süre olan 72 saate kadar** kepeğe karşı koruma sağlıyor.

Saç derisinde fazla yağlanmaya ve kepeğe yol açan bakterilerin büyüdüğü derin gözenekler sonu gelmeyen bir yağlılık ve kepek döngüsüne yol açıyor. Bu sorunu kaynağında çözmek için, Derinlemesine Temiz serisi saç köklerine işleyerek saç derisinin temiz görünmekle kalmayıp aynı zamanda temiz hissedilmesini de sağlıyor. 

Gelişmiş formülü ile silikon içermeyen, pH dengeli, antioksidanlarla güçlendirilen ve klinik olarak kanıtlanan Derinlemesine Temiz serisinin şeffaf formülü, saç derisindeki gözenekleri derinlemesine temizliyor.

  • Yağlanmayı önlemek ve derinlemesine temizlemek için “Limon” ile zenginleştirilen Head&Shoulders Derinlemesine Temiz Yağlanma Kontrolü – 29.90 TL*****
  • Kaşınan saç derisini yatıştırmak için “Nane” ile güçlendirilen Head&Shoulders Derinlemesine Temiz Kaşıntı Giderici – 29.90 TL*****
  • Saç derisini arındırmak için “Deniz Mineralleri” içeren  Head&Shoulders Derinlemesine Temiz Saç Derisi Detoksu – 29.90 TL*****