Hayvanseverler Petival Festivalinde buluşuyor

09 Ekim 2019 Çarşamba

Türkiye'nin Evcil Hayvan ve Yaşam Festivali “Petival”, birbirinden farklı etkinlikler ve sürprizler ile 11 - 12 - 13 Ekim’de İstMarina AVM’de gerçekleşecek

hayvanseverler-petival-festivalinde-bulusuyor

Moda, eğlence ve lezzeti denize nazır konumda sunan İstMarina Alışveriş Merkezi, sosyal ve kültürel aktiviteleri ile her yaştan ziyaretçilerine keyifli anlar sunmaya devam ediyor.

İstMarina AVM, 11 - 12 - 13 Ekim tarihlerinde Evcil Hayvan ve Yaşam Festivali ‘Petival’e ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.  Hayvan sevgisini pekiştirmeyi ve ziyaretçilerin patili dostlarıyla birlikte keyifli zaman geçirmelerini amaçlayan etkinlik, İstMarina AVM kasaba alanında kurulacak özel mekanda gerçekleşecek. 

 

Uzman eğitmenler eşliğinde birbirinden eğlenceli köpek şovları, pet bakım ve trend ürünler standı, evcil hayvan sağlığına yönelik söyleşiler, çocuklar için atölyeler ve tüm gün müzik ve eğlencenin olacağı festival, 3 gün boyunca katılımcılara eşsiz bir deneyim yaşatacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri