Hayat Su yeni ürünü demleme soğuk çayıyla raflarda

03 Temmuz 2019 Çarşamba

Tüketicilerin lezzetli ve gönül rahatlığıyla tüketebilecekleri bir ürün arayışından ilham alan Hayat Su’nun yeni “Demleme Soğuk Çay”ı, raflarda yerini aldı. “Hayatta Hep İyisi Var” sloganıyla tüketiciyle buluşan “Hayat Demleme Soğuk Çay” serisi, demleme çay ile yüzde 10 oranında meyve suyunun birleşiminden oluşuyor ve hem Hayat Su dünyasında hem de soğuk çay kategorisinde bir ilk olma özelliği taşıyor

hayat-su-yeni-urunu-demleme-soguk-cayiyla-raflarda

“Su Hayat’tır” felsefesiyle 35 yıldır sektörün öncü markası olan Hayat Su’nun butik çay markası Chado ile birlikte geliştirdiği demleme soğuk çaylar, %100 pancar şekerinden, koruyucusuz, tatlandırıcısız ve renklendirici kullanılmadan üretildi. “Hayat Demleme Soğuk Çay” serisinin üstün lezzet ödülüne layık görülen 4 çeşidi de, lezzetli ve gönül rahatlığıyla tüketebileceği bir içecek arayanların vazgeçilmezi olmaya aday.

 

Hayat Su’nun tecrübesi ve Chado’nun tüketicilere farklı lezzet deneyimleri yaşatan çay karışımlarının bileşimiyle ortaya çıkan “Hayat Demleme Soğuk Çay”, farklı meyve ve çay içeriğine sahip 4 çeşidiyle tüketiciyle buluştu.

 

Hayatta hep iyisi var

“Hayatta Hep İyisi Var” sloganıyla tüketicilerini iyi tercihlere, farklı ve lezzetli alternatiflere yönlendirmeyi hedefleyen Hayat Demleme Soğuk Çay’ın, “Şeftalili siyah çay, üzümlü açai aromalı beyaz çay, elmalı bergamot aromalı yeşil çay, portakallı, tarçınlı ve nane aromalı chai” lezzetlerine sahip tüm çeşitleri, demleme çaydan ve en az yüzde 10 oranında meyve suyundan üretiliyor. Bu sayede hem Hayat Su dünyasında hem de soğuk çay kategorisinde bir ilk olma özelliği taşıyor.

 

Üstün lezzet ödüllü

Türkiye’de Soğuk çay kategorisinde “Üstün Lezzet Ödülü”ne sahip ilk ve tek marka olan “Hayat Demleme Soğuk Çay” serisi, tüketicilerin görüşleri doğrultusunda geliştirildi. “Hayat Demleme Soğuk Çaylar” hem düşük kalorili hem de lezzetli bir içecek arayışında olanların vazgeçilmezi olmaya aday.

 

“’Sağlıklı İçecekler Şirketi’ olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz”

Danone Su Pazarlama Direktörü Gökçe Kunt, Hayat Su’nun kalite anlayışınıChado işbirliğiyle farklı bir noktaya taşıdıklarını belirterek: “Sektöre yeni bir soluk getireceğine inandığımız Hayat Demleme Soğuk Çay ile “Sağlıklı İçecekler Şirketi” olma hedefimize emin adımlarla ilerliyoruz. Eşsiz çay karışımları büyük beğeni kazanan Chado ile bir araya gelerek, yepyeni bir ürün ailesi ve kategori yarattık. Ayrıca yaptığımız araştırmalarda serimizin ambalaj tasarımı da oldukça fazla beğeni topladı, tüketicilerimiz tarafından da beğenileceğini umuyoruz.” dedi.

 

“Tüketiciler sağlıklı ve lezzetli ürün arayışında”

Hayat Su Kıdemli Marka Müdürü Selcen Tokgöz ise Hayat Su olarak gerçekleştirdikleri araştırmalarda tüketicilerin giderek artan şekilde; lezzetli ve gönül rahatlığıyla tüketebilecekleri bir ürün arayışı içinde olduğunu gördüklerini ifade ederek: “Tüketicilerin bu taleplerinin yanı sıra çay, Türk tüketicisi için her zaman birinci sırada geliyor. Dünyada kişi başı en çok çay tüketilen ülke Türkiye. Tüm bu verilerden yola çıkarak, tüketiciyi memnun edecek bir içecek tasarlamayı amaçladık. Gurme, lezzetli ve farklı tatlar arayanların çok beğeneceğine inandığımız yeni Hayat Demleme Soğuk Çay’ı tüketicilerimizle buluşturmaktan dolayı son derece gururluyuz.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri