Haluk Tatar okuyucularıyla Antares’te bir araya geldi

16 Nisan 2019 Salı

Çıktığı ilk günden itibaren liste başı olan ünlü kişisel gelişim uzmanı Haluk Tatar “Zafer Sızlanarak Kazanılmaz” kitabıyla 13 Nisan Cumartesi günü okuyucularıyla Antares’te buluştu

haluk-tatar-okuyuculariyla-antareste-bir-araya-geldi

Sosyal medyayı oldukça etkili kullanan yazar, takipçileriyle imza gününün her detayını paylaştı. 14.00’da başlaması planlanan imza günü yazar alana erken gelmesi ve sohbeti ile 13.00 sularında başladı. Tatar, her katılımcısıyla birebir ilgilendi ve kitap hakkında görüşlerini aldı. İmza gününe katılımın oldukça yoğun olduğu etkinlikte yazar, her katılımcıyla fotoğraf çektirme fırsatı yakaladı.

 

“Kitabın içinde seninle, sana gideceğiz. Yeni sana. Senin yeni versiyonuna. Evet, birinci versiyon çalışıyordu ama kabul et birkaç kusur vardı. Şimdi yeni model seni tasarlarken ve geliştirirken önce hasar tespit yapıp, sorunlardan kurtulacağız.” diyerek okuyucularını zihinsel bir yolculuğa çıkartıyor. Yazar sevenleriyle sohbeti sırasında hayatına dokunduğu ve değiştirdiği yaşamlar hakkında birçok hikâyeyi büyük bir heyecan ile dinledi.

 

Yaşam, arkadaşlık, ilişkiler üzerine yapılan mini söyleşi ve imza günü yazar ve imza gününe katılan okuyucuların toplu fotoğrafı ile sona erdi.

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri