Hakkımızda

 

1994 yılında faaliyete başlayan PEBEV Perakende Bilgi Evi, Market Dergisi, Mağaza Dergisi, Lojistürk Dergisi, EndüsTRim Dergisi, Perakende.org, Lojisturk.net ve Endustrim.net Haber Portalı’nın  yayıncısıdır. Grup, perakende sektöründeki en etkin ve bilinen medya kuruluşudur. PEBEV gerçekleştirdiği konferans, eğitim ve workshoplar ile sektörün gelişimine katkı sağlama misyonunu üstlenmiştir.


BİZİ TANIYIN

1994 yılında Türkiye’de perakende konusunda yayıncılık yapan ilk şirket olarak kurulan Perakende Bilgi Evi (PEBEV), ‘Türkiye’de perakendenin eğitim ve bilgi merkezi olmak’ vizyonu ile yola çıktı. Bu amaç doğrultusunda perakendeyle ilgili birçok konferans düzenlendi, eğitimler verdi, kitaplar ve dergiler yayınlandı. 20 yıllık tecrübesiyle, Türkiye’de sektörel yayıncılığın en önemli kurumları arasında yerini aldı.


Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri