Haftasonu İstMarina AVM’de dolu dolu geçecek

21 Şubat 2019 Perşembe

Moda, eğlence ve lezzeti denize nazır konumda sunan İstMarina Alışveriş Merkezi’nde eğlence devam ediyor

haftasonu-istmarina-avmde-dolu-dolu-gececek

Sosyal ve kültürel aktiviteleri ile her yaştan ziyaretçilerine keyifli anlar sunan İstMarinaAVM bu hafta sonu yine birbirinden eğlenceli etkinlikleri ziyaretçileriyle buluşturuyor.

 

Dünyaca ünlü çizgi dizi Sonic Boom İstMarina AVM’de olacak

Dünyaca ünlü çizgi dizi SonicBoom, 23- 24 Şubat günleri arasında İstMarinaAVM’de minik hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Renkli kostümü ve kendine özgü dansı ile çocukların gönlüne taht kuran hızlı kirpi Sonic, iki gün boyunca14:00/16:00/18:00 saatleri arasında 3 seans olarak gerçekleştirilecek şovda çocukları eğlenceye doyuracak.  İstMarina AVM özel etkinlik alanında sunulacak gösteri sonunda ise çocuklar ünlü çizgi karakteri Sonic ile tanışma ve fotoğraf çektirme fırsatı yakalayacak. Unutulmaz bir hafta sonu yaşamaya hazırlanan çocuklar, heyecan dolu gösteriye ücretsiz katılabilecek.

 

Atölye çalışmaları da yer alacak

İstMarina Çocuk Kulübü ev sahipliğinde düzenlenecek atölye çalışmaları kapsamında İstMarina AVM’nin minik ziyaretçileri, birbirinden renkli atölyelerle adeta dünya turuna çıkacak.  23 Şubat Cumartesi, Boğa Maketi Atölyesi’nde İspanya'nın büyülü dünyası ile tanışacak olan çocuklar, 24 Şubat Pazar günü ise Japon Biblosu Magnet Atölyesi’nde Japon kültürüne ait ilginç figürlerin nasıl anlamlı objelere dönüştüğüne eşlik edecek. 14.00 – 17.00 saatleri arasında İstMarina Lezzet Limanı’nda gerçekleştirilecek atölye çalışmaları, çocuklara bambaşka bir dünyanın kapılarını aralayacak.

 

Hande Yurdumakan ile astroloji sohbetleri

Sevilen Astrolog Hande Yurdumakan 24 Şubat Pazar günü 15.00’deİstMarinaAVM’de astroloji meraklıları ile buluşacak. Yeni yılda burcunuz ne vaat ediyor, tüm bir yıl boyunca gezegenler aile, iş, aşk ve sağlık yaşamınıza nasıl etki edecek? Gibi konuların ele alınacağı etkinlikte Yurdumakan, ilişkilere ve astrolojiye dair merak edilen tüm soruları yanıtlayacak. Ziyaretçiler etkinlikte Yurdumakan ile birebir sohbet etme ve kişisel astroloji yorumlarını öğrenme fırsatı da yakalayacak.Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri