Gülben Ergen sevenleriyle Palladium Ataşehir’de buluştu

10 Mayıs 2016 Salı

JLL Türkiye tarafından yönetilen Palladium Ataşehir, imza ve söyleşi gününde Gülben Ergen’i ağırladı. “Çocuklar Gülsün Diye” derneğine destek amaçlı gerçekleşen söyleşide sanatçı, sevenlerinin sorularını yanıtladı. Söyleşi sonrası sevenlerine imza ve çocuklara oyuncak dağıttı

gulben-ergen-sevenleriyle-palladium-atasehirde-bulustu

2010 yılında kurulan “Çocuklar Gülsün Diye” derneğiyle bugüne kadar 32 anaokulunun kurulmasına yardım eden ve birçok anaokuluna kitap, oyuncak ve kırtasiye desteği yapan Gülben Ergen, ‘okul öncesi eğitim’in önemine dikkat çekmek için bugün Palladium Ataşehir’deydi. Anneler Günü öncesinde, tüm annelerin anneler gününü kutlayan Gülben Ergen, çocukların erken yaşta eğitilmesinin ne kadar önemli olduğunu anlattı.


Ergen, hedeflerinin 81 ilde 81 anaokulu olduğunu söyledi. İran’lı bir hayranının sorusu üzerine: “Sadece Suriyeli çocuklara özel anaokulu projesi var. Ateş nerde yanıyorsa bizim canımız orda atıyor. Çünkü çocuğun dili, dini, rengi, ırkı, mezhebi olmaz. Yaradan bir ve Yaradan’ın yarattığını kınama hakkımız yok.”


Ayrıca Ergen, bir hayranının isteği üzerine de “Kalbimi Koydum Yerine” şarkısını söyledi. Sanatçı, söyleşinin ardından hayranlarına imza ve çocuklara oyuncak dağıttı. İmza vermeye geçtiğinde Cemalnur Sargut’un kendisine sürpriz yaptığını görünce çok heyecanlanan sanatçı: “Birlikte yaptığımız çalışmalardan öğrendiklerimden; çocuğun dili, dini, ırkı olmadığını söylediğini, hepimizi yaratanın bir olduğunu söyledim. Doğru söylemiş miyim?” diye sordu, Cemalnur Sargut ise: “Çok doğru söylemişsin, sen idrak sahibisin, idrak sahibi olmak ve samimi olmak çok önemli.” diye onu cevapladı. Söyleşinin ardından hayranlarına imza ve çocuklara hediyeler dağıttı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri