Guess Türkiye’de 5 yeni mağaza ile güçleniyor

Guess, bağlı ortağı Guess Türkiye ile Türkiye’deki tüm mağazalarının doğrudan kontrolünü ele aldıktan sonra, ülkede sürekli büyümeyi deneyimlemeye devam ediyor. Dünyaca ünlü moda markası güçlü toptan ticaretine ek olarak, 5 yeni mağaza daha açıyor

Guess Türkiye’de 5 yeni mağaza ile güçleniyor

İlk yeni mağaza açılışları, 12 Eylül’de Adana Optimum’da ve 28 Eylül’de Viasea Tuzla Marina’da gerçekleşti ve bunu 8 Ekim’de Ankara Optimum AVM’de, 12 Ekim’de Akbatı İstanbul AVM’de ve 19 Ekim’de Mersin Marina’daki açılışlar takip edecek.

 

Guess CEO’su Victor Herrero: “15 milyonu aşan nüfusuyla İstanbul ve 80 milyondan fazla nüfusuyla Türkiye bizim için kesinlikle stratejik, yüksek potansiyele sahip bir pazar. Estetik ve moda ile ilgili olarak moda öncüsü görüşleriyle, mükemmel bir kültürler arası köprü görevini üstlenerek, hem Avrupa hem de Asya’da birçok önemli fırsat vaat etmektedir.” açıklamasında bulundu.

 

Bu büyüme stratejisinin bir sonucu olarak, Guess 2018 yılının sonu itibarıyla toplam 21 mağazaya ulaşacak. Bunun yanında, markanın planları dahilinde 2019 yılında ilave yeni açılışlar da olacak.