Perakende PageSkin

Grup Ofis Marka Patent “Partnerlik” sistemini hayata geçirdi

Grup Ofis Marka Patent “Partnerlik” sistemini hayata geçirdi

Sınai Mülkiyet sektörünün öncü ve köklü kuruluşlarından Grup Ofis Marka Patent, şirket yapılanmasında bir ilki hayata geçirerek “partnerlik” sistemini uygulamaya başladı.  Grup Ofis Marka Patent Marmara Bölge Müdürü Mahmut Duman, Marmara Bölge Yardımcısı Hüseyin Can ve Patent Çözüm Yöneticisi Gizem Teke Karslı mevcut unvanlarının yanı sıra “partner” unvanının da sahibi oldular.

1984 yılından beri 20.000’den fazla müvekkiline hizmet veren Grup Ofis Marka Patent, tüm dünyada ve ülkemizde kurumsal, gelişime ve yeniliğe açık şirketler tarafından uygulanan “partnerlik sistemini” kendi yapılanmasına dahil ederek, bilgi, birikim ve tecrübeleriyle şirkete değer katan ve fark yaratan çalışanlarına “partner” unvanı verdi.

Grup Ofis Marka Patent Genel Müdürü Cenk Sevinç “partnerlik sistemi” ile ilgili olarak görüşlerini şöyle ifade etti:

“Sınai mülkiyet sektöründe pek çok konuya öncülük etmiş bir şirketiz, yenilikçi ve gelişime açık bir yapımız var. Partnerlik Sistemi, bir süredir hayata geçirmek istediğimiz, gündemimizde olan bir konuydu ve 2020 yılı bu hedefimizi gerçekleştirdiğimiz bir yıl oldu. Bundan sonra da Grup Ofis Marka Patent’te partner unvanı, sektördeki tecrübeli kişiler arasından kriterlerimizi sağlayanların alabileceği bir unvan olacak.”

Grup Ofis Marka Patent, sınai mülkiyet sektöründe öncü bir kimliğe sahip ve patent, marka, tasarım başta olmak üzere sınai mülkiyet alanında pek çok konuda ilklere imza atmış saygın bir kuruluş.